TALVEKS VALMIS! Sportlikud suusamoe nopped Amsterdami moenädalalt

TALVEKS VALMIS! Sportlikud suusamoe nopped Amsterdami moenädalalt

Foto: Amsterdam Fashion Week

Otseloomulikult ei saanud Portaili Hollandis resideeruv kaasautor Helin jätta külastamata kohalikku moenädalat, millel viibis isegi moemeedia mõjukamaid naisi Anna Wintour. 6.-9. septembril aset leidnud Amsterdam Fashion Weeki kolmandal päeval esitlesid Hollandi disainerid Goldberghi moemajast moeekspertidele imelistest Itaalia Alpidest inspireeritud suusavarustuse kollektsiooni. Otsustasime selle jäädvustusi jagada siingi, sest talv on ju peagi käes.

Kuigi värvid nagu bordoo, must ja valge on traditsioonilised talispordi toonid, oli Goldberghi kollektsioon siiski omamoodi uuenduslik ning koguni futuristlik. Silmatorkavalt neoonses värvivalikus joped ning sportlikud lõiked miksituna loomamustriga peaksid rahuldama ka kõige ekstsentrilisema moemeelega suusataja soovid. Silmaga nähtav funktsionaalsus peaks aga tooma naeratuse suule igale külmakartlikule moemaanile. Olgu ka lisatud, et oma kollektsioonides kasutab Goldbergh ainult kunstkarusnahka.

2009. aastal kahe sportliku ning moeteadliku hollandi naise Sandra Peeti ja Lieke van den Bergi asutatud Goldbergh kukutab kõik eelarvamused, mis suusarõivastusega seoses võiksid tekkida. Luksuslik ja trendikas on märksõnad, millega moemärk on asunud spordimoes uut standardit looma. Peadisainer Lieke on olnud moetööstuses üle 20 aasta ning loonud nii laste-, üleriiete- kui ka teksamoodi, kuid trendika spordirõiva valmistamine on kujunenud tema jäädavaks kireks. Temaga koos tegutsev auhinnatud ärinaine Sandra on alati tegelenud spordirõivastega ning on aastate jooksul teinud koostööd mitmete kuulsuste ning isegi Hollandi kuningliku perekonnaga. 

Goldberghi suusavarustust saab uudistada ja endale soetada otse brändi veebipoest goldbergh.com.  

Sirvi Goldberghi talvise moeetenduse backstage-kaadreid meie galeriist ning ammuta Itaalia suusareisiks inspiratsiooni moenädalal toimunud esitluse videost: 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid