Tallinn Fashion Weeki piletimüük on alanud

Foto: Liisa Soolepp

Tänasest on võimalik soetada pileteid sügisesele Tallinn Fashion Weekile, mis toob 17.-20. oktoobril Kultuurikatlasse värske sügismoe ning kodumaise moeloome vaieldamatud tipud. Suurejooneline ja kahtlemata vaatemänguline moenädal toob nelja päeva vältel lavale 23 moelooja ja -brändi kõige uuemad kollektsioonid, lisaks antakse sügisese moenädala raames üle kahekümnes Kuldnõela auhind.

Sügisese Tallinn Fashion Weeki avalöök leiab aset 17. oktoobril, mil lavale astub uus, põhjamaiselt karget stiili viljelev moebränd WOOM. Moenädala avatendusele järgneb aga suurejooneline, kahekümnendat juubelit tähistav Kuldnõela gala, mille raames tunnustatakse siinse moemaastiku kõige säravamaid tähti. Eesti ihaldatuim moedisaini auhind Kuldnõel antakse silmapaistvale moedisainerile või kaubamärgile loomingulise järjepidevuse eest vähemalt viimase viie aasta vaates ning selle nominentideks on Kristel Kuslapuu, Hanna Haring kaubamärgiga Monton ja Kriss Eglite ehtebrändiga New Vintage by Kriss. Lisaks Kuldnõelale antakse üle ka Hõbenõel, millega tunnustatakse viimase aasta meeldejäävaimat panust meie moeellu ning mille nominentideks on sel aastal Katrin Aasmaa, Liisa Soolepp ja Inga Vatsk-Laasner rõivabrändiga I V L.

Tallinn Fashion Weeki teisel päeval astuvad moepubliku ette Al Meta, August, Iris Janvier ja Kirill Safonov ning kolmandal päeval Diana Arno, Piret Kuresaar, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo ja Tallinn Dolls. Sügisese moenädala viimast ehk neljandat päeva jäävad lõpetama Woolish, Gita Siimpoeg, KiRiVOO, BRAND NO.8, Alexanderling ning Mammu Couture.

Sel sügisel heidab Tallinn Fashion Week pilgu ka Eesti moe tulevikutalentidele – oktoobrikuise moenädala raames jõuab Kultuurikatla Katelde saali näitus, mis toob kokku noorte moeürituse MoeP.A.R.K erinevate vanuserühmade võitjate tööd. Näituse külastamine on kõikidele huvilistele tasuta.

Lisaks piletimüügile sai täna alguse ka Kuldnõela publikulemmiku hääletus, mille lingi leiab siit. Publiku lemmikdisainer saab Kaubamajalt kingiks kordumatu disainiga Dr. Martensi eksklusiivkollektsiooni saapapaari, lisaks loositakse kõikide hääletajate vahel välja hulgaliselt Kaubamaja kinkekaarte.

Tallinn Fashion Weeki piletid on müügil nii Piletilevi müügipunktides kui ka veebis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid