Tallinn Design House esitleb uut moeillustratsiooniga T-särki

Foto: Tallinn Design House

Tallinn Design House jätkab koostöös legendaarse rõivafirmaga Marat eesti moeillustraatorite loomingu T-särkidel esitlemist. Seekord lööb kaasa mitmetahuline kunstnik Elina Kasesalu. 

Elina Kasesalu loominguline teekond sai alguse Tartu Kunstikoolis ning jätkus Eesti Kunstiakadeemias graafilise disaini osakonnas. Õpingutele järgnes Elinal kümme aastat tööd reklaamiagentuuris. Viimased seitse aastat on ta tegutsenud vabakutselise kunstnikuna. “Illustratsioon on üks minu lemmikvaldkond. Loomingulise ja rahutu natuurina tegelen veel maalikunsti, arvutigraafika, foto- ja videograafiaga. Tulevikus tahaksin luua ka muusikat,” tutvustab Elina enda tegemisi. 

Inspiratsiooni pakuvad Elinale teised inimesed ja kunstnikud, ideid loominguks leiab ta peamiselt internetiavarustest. Illustratsioon, mis jõudis Tallinn Design House’i ja Marati koostöös T-särgile, valmis algsel kujul mitme aasta eest. Portree, mille loomisel sai kunstnik inspiratsiooni Ameerika filminäitleja Mila Kuniselt sai lisaks Elina töödele iseloomulikke loodusest tulenevaid ja tehnilisi detaile, veidi müstikat ning näpuotsaga kiiksu. 

“Tallinn Design House jätkab Eesti moeillustratsiooni T-särgi projektiga. Sel korral saime inspiratsiooni otse oma akna tagant – Elina Kasesalu loodud kunstitänav Rotermanni kvartalis oli algselt mõeldud vaid ehitusplatsi varjama, aga sellest on saanud linnaku külastajatele tõeline atraktsioon ja nüüd jõuab osa sellest ka T-särgile,” kommenteerib koostööd Tallinn Design House’i juht Anu Lõhmus. 

Müügile tuleb vaid 45 ELINA KASESALU x TDH x MARAT T-särki. Särke saab alates novembrist osta Tallinn Design House’is Rotermanni 14 ja e-poes www.tallinndesignhouse.com/pood. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid