Tallinn Design House esitleb Eesti disainerbrändide kogumikku

Foto: Tanel Veenre Jewellery/Julia Shashkina

Tallinn Design House on valmis saanud Eesti disainerbrändide kogumiku, mis annab tervikliku ülevaate siinsest disaini- ja moemaastikust ning Eesti uuemast heliloomingust.

Juhataja Anu Lõhmuse sõnul on Eestis on palju suurepäraseid brände, kel on ambitsiooni ja ainest esitleda end rahvusvahelisel skeenel. Eesti disain on eriline, see saab inspiratsiooni meie maast, loodusest ja rikkast kultuuripärandist. Kogumikus tutvustatakse ka kodumaist heliloomingut, mis saab alguse samast allikast. „Loodame, et esindusraamat saab tähelepanu ning aitab kaasa ettevõtete eksporttegevusele,” on Lõhmus lootusrikas.

Kultuuriministeeriumi loomemajandusnõunik Anu-Maaja Pallok tunnustab Tallinn Design House tegevust. “Tegu pole tavalise poega, sest tavakülastajale märkamatult toimub seal palju enamat. See on terviklik Eesti disaini rahvusvahelistumist toetav ökosüsteem, mis ühendab oma ala professionaale ja erinevaid organisatsioone, et aidata ambitsioonikatel loojatel jõuda laia maailma. Kohapeal pakutakse kõrgel tasemel disainielamust nii juhuslikele sisseastujatele, turistidele, nõudlikele moehuvilistele kui välismaistele delegatsioonidele.”

“Disainivaldkonnas on eksporditurgude sisenemisbarjäärid kõrged – maailm on täis talente ja julgeid ideid. Tallinn Design House on ära teinud suure töö ja saanud valmis väärika kogumiku, mis lihtsustab siinse disainimaailma tutvustamist nii Eestisse saabuvatele külalistele kui ka välismaistele koostööpartneritele ja sisseostjatele,” täiendab Pallok.

Brändiraamat on saadaval Tallinn Design House kaupluses Rotermanni 14 ja veebipoes www.tallinndesignhouse.com.

Sirvi brändiraamatu virtuaalset versiooni:

Sarnased artiklid

Kommentaarid