TAGASI KOOLI Sephora ja Moschino uue meigikollektsiooniga

Foto: Moschino

Moedisainer Jeremy Scott on taas kord löönud käed ilupoodide keti Sephoraga, et esitleda uut ja parajal määral kelmikat meigitoodete kollektsiooni Moschino x Sephora. Kollektsioon jõuab Sephora poodides müügile juba käeoleva nädala neljapäeval, 25. aprillil. 

Kui kahe brändi esimene koostöökollektsioon keskendus peamiselt Moschino ikoonilisele karule, siis seekord on Scott leidnud inspiratsiooni hoopis igapäevastest … trummipõrin … koolitarvetest! Nii võibki valminud kollektsioonist leida neoonmarkerite formaadis highlighter’eid, sülearvuti ilmega lauvärvipalette, kustutuskummikujulisi meigieemaldajaid ja harilike pliiatsite moodi meigipintsleid. 

Antud koostöö kohta sõnas Scott, et teab väga hästi, et paljud noored hindavad tema tööd kõrgelt, kuid tihti pole neil võimalust tema loomingut soetada: „Koostöö Sephoraga on järjekordne võimalus tuua Moschino neile noortele lähemale, kvaliteedis samal ajal järeleandmisi tegemata.”

Meenutuseks olgu lisatud, et Jeremy Scott ongi läbi aastate erinevatele koostöödele väga avatud olnud, näiteks hiljuti tegi Moschino koostööd legendaarse arvutimänguga „The Sims”, ning kes saaks unustada brändi eelmise aasta ühiskollektsiooni moegigandi H&M-iga. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid