Sweet, sweet, getaway

Kolm nädalat tagasi leidis aset kaks märkimisväärse tähendusega sündmust. Esiteks viis Lindex seitse valitud sotsiaalmeedias “mõjuvõimu omavat” neidu getaway’le Eismale, Kalaranna puhkemajja. Ning teiseks oli see mul esimene öö eemal oma 3-kuusest lapsest.

Olgu alustuseks öeldud, et mind ei ole tänasel päeval ülemäära kerge meelitada ühele või teisele pressiüritusele ning kui asi puudutab lausa 20-tunnist eemalolekut oma lapsest, siis mõtlen selle käigu väga tõsiselt läbi. Ja dilemmatsen umbes tuhat korda, kas öelda oma koht üles kohe või kaks tundi enne väljasõitu. 

Kohta ma siiski üles ei öelnud ja mul on tagantjärgi selle üle ütlemata hea meel. Kalaranna puhkemajas ärkamine merevaate ja sinise taevaga oli täpselt see, mida minu vaim vajas ning sellele eelnenud Lindexi pidulik õhtusöök slash pidžaamapidu just see, mida “arst tellis”. Hästi valitud seltskond andis sellele muidugi oma osa ning sain taaskord kinnitust, et ei ole paremat viisi saada inimestega paremini tuttavaks kui ühel mitmetunniseks veninud õhtusöögil. 

Aitäh, Lindex, selle getaway eest, it was a pure pleasure! 

Sarnased artiklid

Kommentaarid