Sveta Vintage esitleb: Post Isolation Realness

Sveta Vintage esitleb: Post Isolation Realness

Foto: Kristina Kuzemko

Värskelt kontseptsiooni muutnud ja esmaspäevast taasavatud Sveta Vintage võttis piirangutest viimast ning andis kolmele underground-kunstnikule ligipääsu oma kevadkollektsioonile. Sellest kujunes välja hullumeelne moepidu, mille pildistas üles Kristina Kuzemko ja mida rõõmuga jagame siingi.

Koduste moedemonstratsioonide vaimus sündinud seerias näitasid stiili muusik Gretchen Lawrence, kunstnik Pasha Vnv ja idaeuroopa kehaõudus Helgi Saldo. Modellidel oli täielik vabadus tuulata Sveta Vintage’i laos – seda on näha! – ning Sveta abiga pandi kokku lõplikud look’id.

Tulemuseks on ootamatu kihtide, mustrite ja tekstuuride mäng, mis kannab endas do-it-yourself vaimsust, seiklushimu, punki ja camp’i. Pöörased kombod on kokku pandud väheste vahenditega, mis tähendab ka seda, et rahakotirauad võivad kergendatult hingata.

Populaarse vintage-poe kevadkollektsiooni jaoks valminud fotoseeria tõstab muuhulgas esile, kuidas meie kõigi kogemused isolatsiooniga on olnud omanäolised. Koduseinte vahelt välja tulles julgustavad kõik osapooled lahti laskma viimastest, sisemistest piirangutest ning tegema sel kevad-suvel midagi täiesti pöörast ja uut. Aeg on käes!

Vaata heas mõttes pöörast fotoseeriat allolevas galeriis!

Sveta Vintage on avatud alates 3. maist esmaspäevast laupäevani kell 10–19, pühapäeval kella 10–17 Balti Jaama turuhoone II korrusel (Kopli 1, Tallinn). Igapäevaselt on avatud ka Sveta Vintage veebipood svetavintage.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid