Suvesinine värvisüst ALPAKAlt

Suvesinine värvisüst ALPAKAlt

Foto: ALPAKA

Saabunud suvehooaega tervitavad ALPAKA pleedipere värskusest ja värvist pakatavad uusimad liikmed. Kodumaise moe- ja kodusisustusbrändi valikusse on toonidena lisandunud karastav järvesinine ja jahutav jääsinine, mida on lihtne sobitada suvisesse interjööri, rõdule, terrassile või garderoobi.

ALPAKA brändi beebialpaka villast kootud pleedid on otsekui suveõhtutel kasutamiseks loodud: nad soojendavad ja samas lasevad nahal hingata, nende pehme ja siidine puudutus sobib hästi ka allergikutele. Samuti on alpakavillast pleed keskkonnateadlik ja kestev valik ning püsib aastaid kaunina. Kes vajab meenutamist, siis ALPAKA on 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis ühendab Andidest pärit kvaliteetse materjali minimalistliku ja selgelt eristuva põhjamaise disainikeelega.

“Luksuslik, vastupidav ja äärmiselt haruldane alpakavill on oma omaduste poolest kõrgelt hinnatud looduslik materjal kogu maailmas,” tutvustab brändi esindaja Maarja Suiste. “Alpakade karvkatte muudab eriliselt siidiseks ja siledaks karm kliima ja ööpäevas pea -20st +20 kraadini kõikuv õhutemperatuur loomakeste kodukohas Andides 3500-5000 meetri kõrgusel. Hindamatu väärtuse annab alpakavillast toodetele aga materjali hüpoallergilisus, tõhus soojahoidvus ning mustuse-, vee- ja tuulekindlus.”

Tutvu ALPAKA uute suviste pleedidega allolevas galeriis!

ALPAKA uus pleedide kollektsioon on saadaval ALPAKA showroomis ja veebipoes alpaka-shop.com, samuti Tallinn Design House’is.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid