Sügisese Tallinn Fashion Weeki piletid nüüd müügil

Foto: Pressifoto

19.-22. oktoobril Kultuurikatlas toimuv Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week toob publiku ette üle 25 moelooja ja -brändi kõige uuema loomingu, lisaks antakse moenädala raames üle tänavused Kuld- ja Hõbenõela auhinnad. Sügisese suursündmuse piletid nüüd müügil Piletitasku keskkonnas. 

Juba üheksateistkümnedat korda eksponeerib Tallinn Fashion Week kodumaise moeloome vaieldamatuid tipptegijaid ning näitab värsket sügismoodi. Lisaks saab pilgu heita ka uude aastasse ning eksklusiivselt näha ära mitmete moeloojate kevadsuvised kollektsioonid. Moenädala reedene programm tegi läbi kohenduse – päeva avab noor disainer Hannabel Kaal, seejärel saab näha Teele Koeli ja Vilve Unti värsket loomingut. Diana Arno aga astub moenädala raames üles kahe kollektsiooniga, näidates käesolevale hooajale loomulikke sügis-talviseid rõivaid ning verivärsket kevad-suvi 2022 kollektsiooni.

Teisipäevasel Kuldnõela galal kroonitakse Eesti moedisaini ihaldatuima auhinna, Kuldnõelaga, viimasel viiel aastal silma paistnud moelooja ning Hõbenõelaga avaldatakse tunnust viimase aasta jooksul tähelennu teinud disainerile.

Kuldnõela nominendid on Tallinn Dolls, Lilli Jahilo ja Triinu Pungits.

Hõbenõela nominendid on Karl Joonas Alamaa, Crystal Rabbit ja Annika Kiidron.

Kuldnõela žürii annab teist korda välja ka parima aksessuaaride looja auhinna Kuldne Nõelakoda, mille nominendid on Anu Tera, SOMA ja Mari Masso.

Programm:

Teisipäev, 19. oktoober

18.00 Kristel Kuslapuu

20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel

Kolmapäev, 20. oktoober

18.00 Carmen Klooren, Loomus

19.30 Brand NO 8, Piret Kuresaar

21.00 Liina Stein

Neljapäev, 21. oktoober

18.00 Eve Hanson, August

19.30 Iris Janvier

21.00 Alexanderling, Mammu Couture

Reede, 22. oktoober

18.00 Hannabel Kaal, Teele Koel, Vilve Unt

19.30 Diana Arno

21.00 Kirill Safonov, Kristina Viirpalu

Sarnased artiklid

Kommentaarid