Stuudio Nahk kutsub külla!

Foto: Stuudio Nahk

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas valmib üks käekott? Või kust tuleb selle inspiratsioon? Või miks on Stuudio Nahk kottidel just sellised nimed, nagu on? Disainiöö raames annab Stuudio Nahk vastused.

Nimelt on käesoleva nädala jooksul võimalik kõikidel huvilistel astuda sisse Stuudio Nahk showroom’i ja brändi kaadritaguses maailmas seigelda. „Disainiöö raames tutvustame oma sügis-talvist kollektsiooni. Iga huviline saab piiluda, kuidas valmib meie kott, ning esitada nii palju küsimusi, kui pähe tuleb,” kutsub Stuudio Nahk asutaja ja disainer Karin Kallas kõiki külla.

Lisaks tutvustab Stuudio Nahk külalistele showroom’i uut elanikku nimega MUKK. Kes ei mäleta, siis MUKK on Saaremaal valminud nahahooldussari, mis kannab kohaliku tooraine väärtust, vahetu valmistamise erilisust ning inimese ja looduse tugevat sidet. Tore on teatada, et Stuudio Nahk koti ostuga tuleb kingituseks kaasa MUKKi kätepalsam.

Stuudio Nahk showroom ootab külalisi selle nädala lõpuni, kell 12.00-19.00. Stuudio Nahk showroom asub aadressil Müürivahe 17-1. Uuri lisa näiteks facebook.com/stuudionahk.

Sarnased artiklid

Kommentaarid