“Stranger Things” ja laisad basseini ääres veedetud suvepäevad

“Stranger Things” ja laisad basseini ääres veedetud suvepäevad

Foto: H&M

H&M teatas eile koostööst Netflixi ja ülipopulaarse seriaaliga “Stranger Things”, mille kauaoodatud kolmas hooaeg jõuab fännide ekraanidele sellel suvel. Koostöö raames valminud kapselkollektsioon sisaldab seriaalist inspireeritud suverõivaid, ujumisriideid ja aksessuaare nii naistele kui ka meestele.

H&Mi disainitiimi ja Netflixi koostöös loodud kollektsioon teeb kummarduse seriaalis kasutusel olevale ikoonilisele 1980ndate aastate stiilile ja laiskadele basseini ääres veedetud suvepäevadele. Ka kasutusel olevad siluetid on retromõjutustega. Värvipalett keskendub seriaali harjumuspärastele toonidele nagu näiteks mustale, punasele ja valgele, lisaks ka fuksiaroosale ning rohekassinisele. Loomulikult ehib paljusid esemeid seriaali “Stranger Things” logo. Ja muide, mõned kollektsiooni esemed jõuavad uue hooaja jooksul ka sarja tegelaste selga. Seega, hoidkem silmad lahti!

Kollektsiooni lansseerimist toetab kampaania, mille staariks on Billy Hargrove’i tegelaskuju kehastav Dacre Montgomery. Mängulise kampaania fotode autor on tuntud Briti moefotograaf ja režissöör Matt Jones.

Kollektsioon ise jõuab 23. mail müügile H&Mi Rocca al Mare, Postimaja, Kristiine keskuse, Ülemiste keskuse, Pärnu keskuse, Astri keskuse, Kvartali, Lõunakeskuse ja Nautica kauplustesse, samuti H&Mi veebipoodi. 

Kae kollektsiooni fotosid allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid