Stockmanni koduosakond on täienenud minimalistliku Taani keraamikaga

Stockmanni koduosakond on täienenud minimalistliku Taani keraamikaga

Foto: aidadenmark.com

Selge ning klassikalise skandinaavia disaini poolest tuntud Taani kaubamärk Aida, mis on loonud igapäevaseks kasutamiseks mõeldud lauanõusid, klaase ja söögitarvikuid juba üle kuuekümne aasta, on nüüd müügile jõudnud ka Stockmanni kaubamaja koduosakonda.

Koostöö andekate Taani disainerite ja maalikunstnikega võimaldab Aidal alati pakkuda funktsionaalseid ning ajatu disainiga lauanõusid taskukohaste hindadega. Stockmannis müügil olev RAW kivikeraamika seeria on loodud koostöös Christiane Schaumburg-Mülleriga, kes on tuntud Taani näitleja, teletöötaja ning elustiiliportaali ChriChri peatoimetaja.

Aida RAW sari on suurepärane näide 1970ndate hõngulisest kaasaegsest kivikeraamikast, mille loomisel saadi inspiratsiooni Søholmis asuvast kivikeraamikatehasest. Toodetes on omavahel kombineeritud „toores“ ja naturaalne välimus, mis on ühendatud puhta ja selge stiili, lihtsajoonelise minimalistliku disaini ning naturaalsete põhjamaiste toonidega. Seeria valmistamisel on kasutatud erinevaid tehnikaid, enamasti on keraamika värviga inkrusteeritud ehk pind on kaunistatud sekundeeriva materjali tükikestega sel moel, et need jäävad kaunistatava pinnaga samale tasandile. See annab omakorda toodetele efektse välimuse ja tagab, et ühtegi täiesti identset toodet ei eksisteeri. Vaata aga galeriist oma silmaga järele!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid