Stockmann kutsus toiduhuvilised ahvatlevale Itaalia maitserännakule

Stockmann kutsus toiduhuvilised ahvatlevale Itaalia maitserännakule

Foto: Kristiin Kõosalu

Oktoobris on kõikidel toiduarmastajatel, eriti neil, kellele hingelähedane Itaalia ning selle kauni maa mitmekülgne köök, põhjust sisse astuda Stockmanni, kus erikampaania raames pakutakse hoolikalt valitud maitseid nii koheseks nautimiseks kui ka pere ja sõpradega rikkaliku õhtusöögi valmistamiseks. 

Selle tähistamiseks kutsus Stockmann käesoleva nädala teisipäeval oma 4. korruse demokööki kokku toidugurmaanid, kes said osaleda baarmen Kristo Tomingase kokteilide ning mokteilide töötoas, maitsta kokk Noel Moglia mereannirisottot ning nautida Itaalia muusikat laulja Maurizio D’Agapito esitluses, kes kõik külalised haaras kaasa lauluga „Bella Ciao“.

“Käes on taas jahedad sügisõhtud, kus hea meelega veedame aega koduselt süüa tehes, pere ja sõprade seltsis,” rääkis Stockmanni kaubamaja müügidirektor Mairika Juhandi. “Itaalia köök oma maitsekülluses ei eelda ülikeerulisi valmistamistehnikaid, mistõttu sobib see suurepäraselt ühiseks toiduvalmistamiseks pere suuremate ja väiksemate liikmetega. Või miks mitte kutsuda külla head sõbrad ja kolleegid, nautides rõõmu ühiselt millegi tegemisest, meeldivast vestlusest ja heast toidust. Itaalia köögi teebki eriliseks hoolikalt valitud kvaliteetne tooraine ning selle valmistamisse pandud armastus ning meie omalt poolt loodame selleks rohkelt inspiratsiooni pakkuda.”

Stockmanni pere on mõelnud ka nendele, kellele meeldiks midagi uut katsetada või kes vajaksid inspireerivat teejuhti maitserännakutel Itaalia kööki. Nii leiab värskest Stockmanni ajakirjast ideid erinevate maitsete omavaheliseks sobitamiseks, vähem ja rohkem tuntud põnevaid Itaalia väiketootjate tooteid ning retsepte ja soovitusi toidumaailma professionaalidelt. Näiteks valmis koostöös Eesti noore toidutalendi Noel Mogliaga, kes selle suve ja sügise veetis Itaalias, aidates sealsel meeskonnal valmistuda kokkade olümpiamängudeks kutsutud Bocuse d’Oriks, eksklusiivne mereannirisotto, mille leiab Stockmann Delikatessi gurmeeletist.

Itaalia kuu raames jätkub külastajatele avastamisrõõmu ja üllatusi lisaks Stockmann Delikatessis ka kodu-, moe- ja kosmeetikaosakonnas, kus eripakkumisel kvaliteetsed ja hoolikalt valitud Itaalia kaubamärgid ka kõige nõudlikumale maitsele. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid