Sportlik, monokroomne, Susimust

Foto: Krõõt Tarkmeel

Vahendame meeldivaid uudiseid sellest, et Eesti disainimaastik on taaskord saanud rikkamaks uue moemärgi võrra. Nimelt on valmis saanud ja oma veebipoegi avanud naistele suunatud spordiriiete bränd Susimust. Põhjamaiselt karge ja tugeva minimalistliku käekirjaga bränd on võtnud eesmärgiks täita tühimiku, mis on jäänud aktiivse elu riiete disaini ja funktsionaalsuse vahele.

Susimusta taga seisab Kersti Mikkov. Aastaid Londoni parimates moemajades karjääri teinud tehniline disainer tõi brändi loomisel kokku Eesti tipptegijad erinevatelt aladelt, et panna alus tugevale kooslusele, kus võrdselt esindatud tehniline ja esteetiline pool. “Susimusta esimene kollektsioon “blkgrain” on inspireeritud metsade vaiksest enesekindlusest ja tasakaalust. Jõust, mis tuleb seest,” tutvustab Kersti. Ta lisab, et õhukestel tugevakoelistel high performance kangastel on kasutatud Susimusta originaalprinti puuhalgude ja elurõngaste detailidega. “Kõik monokroomses näilises lihtsuses.”

Kollektsiooni tuumiku moodustavad poolkõrge vööga compression-retuusid, mida täiendavad pehmed orgaanilisest puuvillast topid. Muide, suuruste osas on mõeldud ka pikematele sportlastele – retuusid ja puuvillased topid on valikus nii tavalises kui ka pikas suuruses.

Tutvu brändi toodetega aadressil susimust.com!

Sarnased artiklid

Kommentaarid