Sportlik kevad, kestlik mugavus

Sportlik kevad, kestlik mugavus

Foto: H&M

H&M jätkab oma teekonda kestlikuma moetuleviku suunas ning esitleb värsket kevadkollektsiooni, mille südames on innovaatilised materjalid ja sportlik 90ndate stiilis minimalism. Kollektsioon, mille võtmeesemete hulka kuuluvad varrukateta pusa, must kombineekleit ja suurte taskutega teksavest, on alates tänasest saadaval hm.com-is.

H&Mi kevadkollektsioon haarab inspiratsiooni 90ndatele omasest hooletust minimalismist ning mängib nii vormide ja lõigete kui ka malbete kevadtoonidega. Kollektsiooni võtmeesemeteks on moodsalt mugavad kleidid, varrukateta topid, üherealine pintsak, lühikesed püksid ja teksapüksid ning trentšmantel. Kollektsiooni üldine värvigamma on neutraalne ja tagasihoidlik, keskendudes beežile, hallile, mustale ja helepruunile ning luues seeläbi rohkelt võimalusi esemete omavaheliseks kombineerimiseks.

Kestlik materjal Agraloop™ Biofibre™, mis tegi oma debüüdi H&Mi 2020. aasta sügistalvises „Conscious Exclusive“ kollektsioonis, on nüüd toodud brändi põhikollektsiooni, mis on tõestuseks H&Mi erikollektsioonide olulisusele uute materjalide ja tehnoloogiate katsetamise ning kasutusele võtmise juures. Agraloop™ Biofibre™ on innovaatiline materjal, mille taga on toidutööstuse tootmisjäägist, täpsemalt kanepiseemneõli tootmisjäägist naturaalset riidekiudu loov protsess, ning millest on valminud mitmed H&Mi kevadkollektsiooni esemed, teiste seas varrukateta pusa ja trentšmantel.

Kollektsioonis kohtab ka teisi jätkusuutlike materjale nagu lüotsell ja kanep, samuti värvimata materjale nagu denim, popeliin, orgaaniline puuvill ja orgaaniline lina. Olgu meenutuseks lisatud, et H&Mi eesmärgiks on kasutada aastaks 2030 ainult ümbertöödeldud, orgaanilisi või teistest jätkusuutlikest allikatest pärit materjale.

Uue kollektsiooni parimate paladega tutvu allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid