Soome räppar Cledos esineb EHHF-il

Cledos

Foto: Pressifoto

Eesti Hip Hop Festival 2021 toimub 12.-14. augustini ja tänavu juba 15. korda. Lisaks kümnetele kodumaistele artistidele on sünnipäevahõngulise festivali nimistuga liitunud ka põhjanaabrite superstaar Cledos.

22-aastasest Cledosest on viimaste aastatega saanud Soome räpiskene üks olulisemaid nimesid. Ainulaadne kõla, isikupärane stiil ja tohutu karisma on teinud temast soomlaste seas tõelise teerajaja. “Cledos on ilmselt Soome uuema saundi hiphopi kõige kõvem nimi – praegu on täpselt see õige aeg ta EHHFile kutsuda,” lausub Genka.

Lood “TÄN KAA”, “KSYMYS”, “KILO” ja “Made in Italy” on kogunud ohtralt kuulamisi nii digis kui ka raadiotes. 2020. aasta suvel nägid ilmavalgust tema debüütalbum “CEISSI” ja samanimeline lühifilm. Cledos on olnud korduvalt nomineeritud Soome muusikaauhindade Emma galal aasta uue tulija ja aasta hip hop/R&B kategooriates.

EHHF tähistab sünnipäeva lausa kolm päeva kestva programmiga, kust ei puudu nii tulevikutähed kui ka raudvara. Festivali kindlaks põhimõtteks on pakkuda läbilõiget Eesti räpiskeenest ja parasjagu aktuaalsete tegijate kõrval on alati oma kindel koht ka vanal klassikal. Programmi on lisaks Cledosele kinnitatud veel 5MIINUST, Genka & DEW8, reket, Pitsa, Väike PD, villemdrillem, pluuto, KiROT, Põhjamaade Hirm, Bad Art, OKYM, Heleza, Clicherik & Mäx, SIP€LGA14, manna, Lukamon, Lil Till, kaw, margiiela, L6ke, marp$, Fanta Stika, TopsiJumal ja benakanister. Samuti tuleb EHHF-i sünnipäevaks kokku eriprojekt Ühendatud Inimesed 2.0 koosseisus Chalice, Tommyboy, Spoom, Krick, Ain Nuffin ja Typicalflow.

Järgides värskeid festivali külastamise reegleid saab tulla EHHF2021 festivalile inimene:

* kellel on COVID-19 vastu vaktsineerimispass;

* kes on läbi põdenud COVID-19 viiruse ja kellel on läbipõdemise pass;

* kes on teinud negatiivse PCR testi, mis ei ole vanem kui 72 tundi;

* kes teeb kohapeal kiirtesti, mille hind on 8€.

Hetkel on valitsus ja terviseamet seisukohal, et oma nakkusohtlikust tõestama ei pea alla 18-aastased inimesed. Lisainfo ja piletid on saadaval Eesti Hip Hop Festivali kodulehel. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid