Sigulda lossis toimuma pidanud Emeli Sandé kontsert liikus kontsertklubisse Palladium

Foto: Pressifoto

10. juulil toimub Lätis Emeli Sandé kontsert, mis esialgu pidi aset leidma Sigulda lossis, kuid toimub nüüd hoopis Riias, kontsertklubis Palladium.

Emeli Sandé Lätis toimuva kontserdi asukoht muutus ning suurepärast lauljatari saab nautida Sigulda lossi asemel Riias, kontsertklubis Palladium. Kõik ostetud piletid kehtivad ning kui asukohavahetus kontserdikülastajale ei sobi, saab ta ostetud pileti Piletilevis tagastada. VIP-pileti ostnuid ootab Palladiumi VIP-rõdul laud suupistete ja veiniga.

Emeli Sandé avaldab oma imelise hääle ja võluva lavalise olekuga muljet kuulajaile üle kogu maailma. Ta on hetke üks põnevamaid R&B ja soul-muusika tähti ning iga tema kontsert on eriline sündmus. Sandé häält on võrreldud Nina Simone’i, Aretha Franklini, Whitney Houstoni ja mitmete teiste diivade häältega. Lisaks laulmisele on Emeli ka suurepärane laulukirjutaja – suurem osa tema muusikast on ta enda kirjutatud ning tema loodud laule laulavad ka sellised esitajad nagu Sheryl Cole, Leona Lewis ja Susan Boyle. Ta on teinud koostööd mitmete tuntud artistidega (Naughty Boy, Tinie Tempah, Professor Green) ning laulnud sisse vokaalid David Guetta loos “What I Did For Love”.

Emeli Sandé esineb Läti pealinnas Riias, kontsertklubis Palladium juba 10. juulil. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid