Rõõmustavad ridiküliuudised! Coach on nüüd müügil ka Eestis

Foto: Coach

New Yorgi ühe tuntuma moebrändi, Coachi käekotid, ridikülid ja rahakotid on alates juulikuust müügil ka Eestis, Stockmanni kaubamaja naisteosakonnas.

Rahvusvaheliselt tuntud bränd nimega Coach esindab maitsekat segu klassikalisest ameerikalikust stiilist ning vaid New Yorgile omasest iseteadlikkusest ja trendikusest, eristuvast disainist ja läbimõeldud funktsionaalsusest. Bränd väärtustab autentsust ja innovaatilisust ning kõiki neid karakteristikuid Coachi tooted endas ka ühel või teisel moel kannavad. Coach julgeb olla uudishimulik ja sukelduda tundmatusse, ühendades oma nahkaksessuaarides ambitsioonikalt tänapäeva trendid ajaloolise pärandiga.

1941. aastal pereettevõttena asutatud brändi jaoks on oluline hoida au sees individuaalsust, traditsioonilisi käsitöövõtteid ning moeajalugu. Ka „taskukohane luksus” on olnud üks Coachi läbivaid põhimõtteid. Samas on nende eesmärk muuta luksuslikkus tähendusrikkamaks, vabastavaks ning kutsuvamaks nendele, kes ei hinda elus vaid staatust. Kõlab ju hästi, kas pole?

Sarnased artiklid

Kommentaarid