Rõivabränd August avas stuudio ja e-poe

Foto: Aurele Ferrero

2014. aastal disainer Äli Kargoja loodud ning kiiresti minimalistliku ja jätkusuutliku moejoone austajate südamed võitnud kodumaine rõivabränd August on avanud esimese stuudio ning ühtlasi ka e-poe.

August on rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ja innovaatiline rõivadisain ning mis on kõigest paari aastaga pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisainihariduse Pariisis Studio Berçot’ moekoolis. Pärast kogemuste kogumist Nicolas Andreas Taralise (Pariis) ja Maison Martin Margiela (New York) ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist.

Just oma stuudio avamine on Äli sõnul oluline verstapost brändi teel: „Otsekontakt ja personaalne suhtlus on minu jaoks väga olulised. Stuudio olemasolu annab võimaluse paremini oma klienti tunnetada ning otsest tagasisidet kuulda. Arvestan kollektsioonide disaini- ja tootmisprotsessis alati ka klientide soovide ja mõtetega.” Lisaks loodab disainer, et stuudio olemasolu toob Augusti kodumaisele moehuvilisele personaalsema suhtluse abil veelgi lähemale.

Kõik huvilised on oodatud tutvuma Augusti kollektsioonidega värskelt avatud stuudios Fahle majas ning e-poes aadressil studio-august.com. Stuudiot saab esialgu külastada eelneval kokkuleppel aadressil contact@studio-august.com.

Lisaks stuudiole ja e-poele on Augusti tänavune kevadsuvine kollektsioon Eestis saadaval kaupluses Reede, samuti disainipoodides TALI, Tallinn Design House ning Siluett. 

Hoia Augusti tegemistel silma peal ka Facebookis ja Instagramis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid