Riina Varoli mütoloogilised arhetüübid Stella Soomlaisi stuudios

Foto: Riina Varol

Fotograaf Riina Varol on valmis saanud uue fotonäitusega ning kuna see avatakse juba käesoleval nädalal Stella Soomlaisi stuudios, on meil vaid puhas rõõm sellekohast infot ka Portaili lehel levitada.

Uus näitus „Psyche tee” toob vaatajateni Kreeka-Rooma mütoloogilised arhetüübid läbi unenäovärviliste topeltsärituste. „Moonutatud aegruumi nihked ja meeleolukad fragmendid on salvestatud viimase aasta jooksul Napolis ning mõtisklevad Lõuna-Itaalia ajalooliste, kultuuriliste ning tänapäevaste käitumis- ja mõttemustrite üle,” tutvustab Riina. „Samuti on fotodel märke migratsioonist, mugavast ebamugavustsoonist, kus avaneb elu vahetum tunnetus ja väljendus. Kaosest ja korrastatusest. Hirmust, kirest, elust, ilust, naudingutest, kadedusest, surmast, meie füüsilisest kehast ja hinge teest.” Olgu lisatud, et „Psyche tee” on Riina Varoli viies personaalnäitus.

Näitus jääb Stella Soomlaisi stuudios avatuks oktoobri lõpuni. Näituse pidulik avamine toimub 26. septembril kell 18.00 Stella Soomlaisi stuudios aadressil Telliskivi 62.

Sarnased artiklid

Kommentaarid