Reservedi kevadine moeseisukoht: “Vähem on rohkem!”

Reservedi kevadine moeseisukoht: “Vähem on rohkem!”

Foto: Reserved

Lihtne stilistika, mille baasi moodustavad üksikud elemendid, vähesed aksessuaarid ning ei ühtegi liigset kihti ega kaunistust — nii tervitab Reserved algavat kevadhooaega.

Moemärgi uue kevadise kollektsiooni tähelepanu keskpunktis on värvid, siluetti rõhutavad lõiked ja materjali kvaliteet, mis kandja parimaid omadusi rõhutavad. Samuti on kevadise kollektsiooni keskmes mugavus ja funktsionaalsus.

Reservedi värske naistekollektsioon on maitsekalt ekspressiivne, kus sensuaalsus väljendub detailides ja riiete kandmise viisis. Saapad, mis paljastavad jala, katmata kehal ilutsev kardigan või lahtiste varrukatega mantel… Šifoonkleitide ja sallide lillemustrid lisavad kollektsioonile  romantilisuse hõngu tänapäevases võtmes.

Meestekollektsioon keskendub aga kindlatele kevadtrendidele, mille seast leiab mustrilise särgi, valge teksariide ja kootud sviitri. Kehasse tõmbunud siluett uues võtmes, 1990. aastate lõiked või uue aastatuhande hõbedased joped on justkui äärmused, kuid sellegipoolest ei välista üksteist. Disainerid on uuele hooajal vastu minnes leidnud inspiratsiooni kompromissitust loomusest ja vajadusest väljendada oma stiili. Sõna “liialdus” on meestemoes samuti tänaseks vananenud, mistõttu täiendavad valikut ka silmapaistvad aksessuaarid.

Olgu ka lisatud, et Reservedi uusima kollektsiooni kampaania kubiseb hetke maailma moelava tähtedest: Adesuwa Aighewi, Saskia de Brauw, Sara Grace Wallerstedt ja Rockwell Hardwood. Esindades erinevaid generatsioone, kultuure ja ilunorme, kehastavad nad seda, mis moeilmas tegelikult tähtis ja see on meis igaühes peituv – ainult meile omane sisemine jõud. Vaata allolevas galeriis oma silmaga järele!

Reservedi kevadkollektsioon on juba müügil veebipoes www.reserved.ee ning Reservedi kauplustest üle Eesti.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid