Reisiarmastusest sündinud Re.Design 03

Reisiarmastusest sündinud Re.Design 03

Foto: Reserved

Reservedi sügistalvise kapselkollektsiooni Re.Design 03 põhiteemaks on reis ja teel olemine, vastupandamatu soov avastada ning kogeda midagi uut. Ida-Euroopa kõrgustikud ning mägine maastik, traditsioonilise käsitöö, kunsti ning urbanistliku tänavastiili kombinatsioon andis impulsi seekordse kollektsiooni loomiseks.

Reservedi seekordse reisi lähtekohaks on pidevalt muutuv Varssavi, mille energia ja loovus väljenduvad ka kapselkollektsioonis Re.Design. Linna energiat sümboliseerivad klassikalised, kuid samas trendikalt ülesuuruses mantlid ja jakid, teksad ning kudumid ja tähelepanuväärsed aksessuaarid, sealhulgas suured sallid. Mõtteline moereis jätkub loodusradadel Tatra mäestikus ning selle pisikestes külades. Sealsed palkmajad, nende laastukatuste struktuur ning katuselaudade diagonaalsus peegeldub ka kollektsiooni mustrites, kootud materjalide kihilisuses ning velveti, selles kollektsioonis domineeriva kanga, tekstuuris.

Retk lõpeb Gruusias, kus Euroopa kultuur on harmooniliselt põimunud Venemaa, Aasia riikide ning idamaade mõjutustega. Just Re.Designi mustrid ning materjalid on inspireeritud käsitöövaipadest, 19. sajandi primitivismist ning Gruusiale iseloomulikust värvigammast. Soojad tumesinise, beeži, pruuni ja rohelise varjundid on põimitud burgundia punase ning telliskivioranžiga, millele on rõhuasetusena lisatud kuldkollast ja kontrastiks valget.

Kapselkollektsiooni Re.Design 03 fotoseeria valmis Tbilisis koostöös India supermodelli Bhumika Aroraga, kes on varasemalt kaasa teinud näiteks Chaneli ja Missoni moeetendustel.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid