Portaili lemmikud Lindexi tänavusest sügis-talvisest kollektsioonist

Portaili lemmikud Lindexi tänavusest sügis-talvisest kollektsioonist

Foto: Lindex

Kuna tugevam päike on selleks korraks meid ilmselt maha jätnud, siis ei näe me põhjust, miks mitte jätkata juba praegu tulevase hooaja uudistamisega. Nii võtsime ette ka sügistalvised moeuudised rõivabrändilt Lindex.

Lindex ise ütleb, et brändi tänavuse sügis-talvise kollektsiooni keskmes on maitsekas garderoob, mis keskendub ajatule disainile ja kvaliteedile. Kollektsioon viib kokku lihtsa ja viimistletud ning praktilise ja ilusa, et tuua välja personaalne stiil ja loominguline lähenemine riietumisele – ehk rafineeritud garderoob ajatult stiilsete klassikutega. „Me pöörame sügis-talvisel hooajal erilist rõhku mugavusele ja klassikalisele naiselikkusele. Tahame luua mugava ja enesekindlust süstiva garderoobi igale naisele. Lindexi eesmärk on luua lihtne garderoob, mis töötaks igas olukorras, millega naised oma igapäeva elus kokku puutuvad” räägib Pia Ekholm, Lindexi naisterõivaste disaini- ja müügijuht.

Ekholm lisab, et stiil on endiselt uuel hooajal trendikusest olulisem ja nii esitleb Lindex uuel hooajal hoolikalt valitud esemeid, millel on klassikaline ja viimistletud ilme, kuid esemed on saanud uued lõiked, detailid ja värvivalikud. Need annavad võimaluse ajatuid klassikuid mitmel ja uudsel viisil kanda. Kollektsioonis on esikohal neutraalsed värvid nagu beež, hall ja must ning nende kõrvale on kontrastiks toodud fuksiaroosa, soe kollane ja sinakasroheline, et muuta kooslus põnevamaks.

Vaata allolevast galeriist, milliseid komplekte Portaili toimetus Lindexi uuest kollektsioonist meeleldi oma sügisgarderoobis näeks!

Kollektsioon ise jõuab Lindexi kauplustesse ja veebipoodi lindex.com alates 3. septembrist.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid