Põhjendustevaba laupäev Kadri Kruusiga

Foto: Kadri Kruus

Vahel tuleb unustada kõik muu ja mõelda ainult iseendale. Eriti, kui asi puudutab käekotte. Vähemalt sellisel arvamusel on kodumaine aksessuaaridisainer Kadri Kruus, kes kutsub kõiki moemaane 7. aprillil hotellis Palace avatud hüpik-butiiki.

Kadri Kruusi loomingus on ühendatud oskused kaasaegse vormiga ning klassika, kvaliteedi ja käsitöö omavahelises kooskõlas sünnibki julge ja innovaatiline vorm. Tema aksessuaarid muudavad glamuuri funktsionaalseks ja funktsionaalse multifunktsionaalseks. Kõike natuke rohkem, aga täpselt parasjagu.

Kadri Kruus ootab koos käekotimudelite Poppy, Anna, Zoe, Eva, Bianca ja teistega kõiki huvilisi külastama käesoleva nädala laupäeval, 7. aprillil ajavahemikul kell 13–18 hotelli Palace (Vabaduse väljak 3), mille privaatruumis Galerii seab end üheks päevaks sisse hüpik-butiik nimega „Sa ei pea seda põhjendama!”.

„Sest tegelikult sa ei vajagi põhjendusi uue peene ridiküli või mahuka nädalavahetuse koti ostuks. Igal kotil on ju oma funktsioon – järelikult sa ju lihtsalt ei taha neid, vaid sul on neid päriselt vaja. Kõiki!” ütleb disainer kelmikalt.

Uuri ürituse kohta lisa Facebookist!

Sarnased artiklid

Kommentaarid