Piret Ilves esitleb tänavust kevadsuvist kollektsiooni

Piret Ilves esitleb tänavust kevadsuvist kollektsiooni

Foto: Lilian Merila

Moedisainer Piret Ilves on valmis saanud tänavuse kevadsuvise kollektsiooni, mille fookuses on liikumisvabadus ning värvigammas kargelt pastelsed toonid.

Piret Ilvese uues kollektsioonis on selgelt tuntav autori DNA, kuid disainer rõhub kindlasti tänavusel hooajal liikumisvabadusele. „Sa võid nendes rõivastes joosta, hüpata või maas lamada… ja isegi kui seda ei tee, on oluline teadmine, et võid,” selgitab disainer.

Kollektsioon ise on loodud värvigamma kõige rahulikemates toonides – hall, beež ja valge. Disaineri sõnul mõjuvad need toonid oma rahulikkuses äärmiselt modernselt. Kargematele toonidele pakuvad soojatunnet kerged villakrepi kangad, suvesoojusele pakuvad aga omakorda leevendust kvaliteetsed puuvill ja siid. Nagu Piret Ilvese varasemategi kollektsioonide puhul, on iga uue kollektsiooni toode lihtsa disainiga, ajatu, naturaalne ning siin-seal leidub mõni šikk lips, mis tähendabki, et pea igat eset võib julgelt kanda nii tenniste ja seljakotiga kui ka nahksandaalide või kontsakingadega.

Tutvu Piret Ilvese uue kevad-suvi 2017 kollektsiooniga allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid