Pilkupüüdvad moeillustratsioonid ELLEN RICHARDi uutel T-särkidel

Pilkupüüdvad moeillustratsioonid ELLEN RICHARDi uutel T-särkidel

Foto: Oliver Moosus

Minimalistlikku elustiili propageeriv kodumaine rõivabränd  ELLEN RICHARD on välja tulnud uute T-särkidega, mis sarnaselt varasema loominguga on mitmeti kantavad, kuid mida kaunistavad nüüd ka moefotodest inspireeritud illustratsioonid.

 „Idee luua olemasolevatest moefotodest T-särkidele illustratsioonid tekkis koostöös illustraator Eike Malvaga, kes mõttel kaua seista ei lasknud, vaid hoogsalt kohe visandeid tegema asus. Tööprotsess arenes jõudsalt, ainult lõplike jooniste vahel valida oli keeruline,“ võtab brändi looja ja disainer Kristi Pärn koostöö lühidalt kokku. Tulemusega on ta väga rahul, sest sündisid lihtsad ja naiselikud vabaaja särgid, mida kevadel ja suvel hea kanda on.

Must-valges värvigammas T-särgid on valmistatud orgaanilisest puuvillast ja  mõeldud neile, kes hindavad värske lähenemisega klassikalist ja mugavat toodet ning põhimõtet, et vähem on rohkem. Uusi T-särke saab soetada Rotermanni Keskuse Tallinn Design House’ist, Solarise Keskuse ja Telliskivi Les Petites disainipoest, samuti on tooted saadaval ELLEN RICHARDi stuudios aadressil Veerenni 24C.

Uuri lisa ellenrichard.com, samuti jälgi brändi tegemisi Facebookis ja Instagramis.

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid