PILK PEALE: Esimene Raf Simonsi käe all valminud Calvin Kleini prillikollektsioon

PILK PEALE: Esimene Raf Simonsi käe all valminud Calvin Kleini prillikollektsioon

Moedisaineril Raf Simonsil on olnud üks ütlemata edukas aasta. Calvin Kleini värske loominguline juht on teinud brändis esimesed suured (ja suure heakskiidu pälvinud) muudatused, samuti pärjati Simons hiljuti CFDA aasta meestemoe disaineri ning ka aasta naistemoe disaineri tiitliga.

Kõigele lisaks on Simons jõudnud luua ikoonilisele Calvin Kleini märgile omajagu (jällegi suure heakskiidu pälvinud) kollektsioone ning eks ole koos saabuva suvega oodatud pikisilmi selle kõige värskemat osa – Calvin Kleini kevad-suvi 2017 päikeseprillikollektsiooni.

Nagu allolevast galeriist näha, on uus prillikollektsioon meeldivalt futuristlik, omajagu julge ja värviline ning on seejuures osa „CALVIN KLEIN 205W39NYC” kollektsioonist. Seda nime näeb ka päikeseprillidel ning see ei tähista muud kui Calvin Kleini New Yorgi peakontori aadressi. Kaval ja meeldejääv lüke, kas pole?

Igal juhul noogutame meie uuele Calvin Kleini päikeseprillide suunale heakskiitvalt kaasa ning jääme põnevusega ootama, mil neid eksemplare siin Eestiski proovida saame!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid