PEAB KÜLASTAMA: „Margiela/Galliera” näitus Pariisis

PEAB KÜLASTAMA: „Margiela/Galliera” näitus Pariisis

Foto: Pierre Antoin

15. juulini on Pariisis, Palais Gallieras avatud Belgia moekunstnikule Martin Margielale pühendatud näitus „Margiela/Galliera”. See on esimene Margielale pühendatud retrospektiivnäitus Pariisis. 

Antud näitus võtab vaatluse alla belglasest moedisaineri moeteekonna aastatel 1989–2009. Selles ajavahemikus pööras Margiela mitmed moearusaamad korralikult peapeale ning katsetas seninägematute proportsioonide, aga ka materjalidega. Ja kuigi Martin Margiela jääb meie jaoks ilmselt alatiseks anonüümseks „näota disaineriks”, kõnetab tema looming ja pakub unustamatut vaatepilti kõikidele näituse külastajatele. 

Seetõttu julgustame igati kõiki, kellel kevadel plaanis Pariisi külastada, seda näitust väisama ning imetlema neid enam kui 130 Margiela loodud siluetti, defileede videoid, seninägematuid esemeid Margiela moemaja arhiivist ja muudki. 

Näitus „Margiela/Galliera” jääb Palais Galliera galeriis aadressil 10 Avenue Pierre Ier de Serbie avatuks 15. juulini. Uuri lisa palaisgalliera.paris.fr/en/palace.  

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid