Pasta ja Gabbana?

Foto: Dolce & Gabbana

Itaalia ikooniline moemärk Dolce & Gabbana ei väsi meid üllatamast. Küll tuleb bränd välja oma külmkappide ja röstrite kollektsiooniga, küll saadab moelavale kleidid, millel kujutatud porgandid ja makaronid. Ning tundub, et itaallaste pastaarmastusest võimsamat tunnet ei ole, sest just nimelt makaronid annavad moemärgile kõneainet tänagi.

Nimelt on Dolce & Gabbana löönud käed Itaalia pastabrändi Pastificio di Martinoga ning ühiselt on nad välja tulemas väga limiteeritud makaronidega, mis pakendatakse spetsiaalsesse plekk-karpi ning mis lisaks mahutab spetsiaalse Dolce & Gabbana põlle. Saa siis nüüd aru, kas jõuavad purki spagetid või penne’d, aga igal juhul ainult 5000 neid metallkarbikesi müügile tuleb. Pakendi disain saab samuti olema kõike Itaaliat kehastav, alustades Sophia Loreni meenutava ja makaronirooga käis hoidva näitsikuga ning lõpetades erksavärvilise slogan’iga „La Famiglia, La Pasta, e L’Italia!”. Samuti jõuavad osadele pakenditele Milano Duomo kirik, mõnele Veneetsia kanalid, mõnele Colosseum ja mõnele Pisa torn. Tõeline collection item, kas pole? Vähemalt makaronisõltlasele kindlasti.

Pastakarbid peaksid iga hetk müügile jõudma Pasta Di Martino esinduspoodidesse Napolis ja Bolognas, hiljem juba ka Harrodsisse Londonis. Palju see makaronilõbu ka maksma hakkab? Väidetavalt tuleb ühe metallkarbitäie makaronide eest välja käia 110 dollarit.

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid