Parfüüm ja tennised? Guerlain ja Le Coq Sportif ütlevad: „Miks mitte!”

Foto: Guerlain

Prantsusmaal on ilma nägemas (ja tõenäoliselt peagi ka ilma tegemas) koostöö, millesarnast just väga palju ette ei tule. Omavahel on käed löönud kaks „prantslast” – parfüümimaja Guerlain ning sporlikuma joonega vabaajabränd Le Coq Sportif.

Guerlaini ikoonilise La Petite Robe Noire naistelõhna uue variatsiooni – Black Perfecto – väljatulemise puhul ühendas Guerlain jõud kaasmaalase Le Coq Sportifiga. Üheskoos valmiski limiteeritud tennisemudel Arthur Ashe – valges toonis jalats, millele annavad aktsenti kavalalt valitud musta värvi detailid. Näiteks paneb terav silm tähele, et ühte jalanõud kaunistab antud paarist brändi Le Coq Sportif logo, teist aga hoopis parfüümi La Petite Robe Noire musta kleidi ikoon. Samuti vihjab parfüümist saadud inspiratsioonile jalatsite särav kummitald, sest ka parfüüm jätab kandjale särava jume.

Kui veel lõpetuseks mõelda, et väike must kleit on ju rõivaese, mis on nii universaalne, ning valge tennis on tänavapäeva moe omaette klassik, siis nende kahe kokkupanemine ei olekski saanud loogilisem olla. Nutikad inimesed need moe- ja parfüümilembesed prantslased!

Olgu lisatud, et limiteeritud mudel tuleb müügile mõistagi ainult Prantsusmaal, Guerlaini butiikidesse ja Courir kauplusteketti, kuid tennisehuvilistest reisijad võivad kõrva taha panna, et juba alates 29. maist on need valged jalavarjud igal juhul kaubanduses saadaval.

Sarnased artiklid

Kommentaarid