Foto: OYOY Living Design

OYOY elustab ilusad mälestused lapsepõlvest

OYOY Living Design on enamat kui lihtsalt üks järjekordne Taani disainibränd – see on mõeldud kaasaegsetele peredele, kes soovivad meenutada oma lapsepõlvemälestusi ja luua üheskoos uusi mäletamist väärt hetki. 

Vaid tosin aastat tagasi Lotte Fynboe poolt asutatud OYOY võttis koheselt kõrged sihid ning võttis eesmärgiks olla Taani tugevaim disainimärk, pakkudes kodusisustust ja -aksessuaare nii suurtele kui ka väikestele. Oma olemuselt on OYOY Living Designi tooted üdini Skandinaavia disaini ja Taani kodukujunduse ajaloost kantud. Ent leida võib ka vihjeid Jaapani minimalistlikule ja kargele disainikeelele ning küllaga armsaid lapselikult mängulisi detaile. Veel on Lotte oma inspiratsiooniallikatena nimetanud kõige puhtamaid vorme, värve, materjale ja graafikat ning tema motoks on kujunenud igihaljas „vähem on rohkem“. 

Muide, OYOY Living Design nimi on inspireeritud tähtedest OY, mis on alates 1929. aastast Taani lennukite tunnusmärgiks. Kus iganes maailma otsas need lennukid ka pilvede taha ei tõuseks, liigub neis alati kaasa killuke Taanit. OYOY Living Design tunneb uhkust oma juurte üle ning tähed O ja Y on märk nende Taani päritolust – nii tähistab see kodutunnet isegi siis, kui viibid kodust kaugel ja kõrgel eemal.

Millega aga üllatab OYOY uuel hooajal? 2024. aasta kevadsuvise kollektsiooni teemaks on suvenostalgia. Uhiuue kollektsiooni südames on suve sulnis võlu, piknikud looduses, pikad laisad pärastlõunad aias ja ühised suvised söömaajad. OYOY Living Design pakub kõike, mida hing selle suure suvetunde mõnusamaks muutmiseks ihkab, veiniklaasidest salatikausside ja koogialusteni, kaasaskantavatest LED-valgustitest mänguasjadeni.

OYOY Living Designi kogu tootevalik köögist lastekaupadeni ootab uudistamist Kaubamaja Kodu- ja Lastemaailmas.

Veel sarnaseid artikleid


Stella McCartney Kaubamajas
Foto: Stella McCartney

Stella McCartney looming nüüd saadaval Kaubamajas!

Rõõmustav uudis teadliku moe austajatele – Stella McCartney looming on nüüd saadaval Kaubamajas, tuues Eesti moesõpradeni ühe kaasaegse moe mõjukaima ja teadlikuma brändi. Valikusse on jõudnud nii uue hooaja ready-to-wear kollektsioon kui ka moemärgi püsikollektsiooni klassikud, mille seast leiab moemärgi ühe ikoonilisema mudeli – Falabella käekoti.

Kes vajab meenutamist, siis Briti disainer Stella McCartney on olnud jätkusuutliku moe eestkõneleja juba 25 aastat. Tema looming on tõestanud, et innovaatilised materjalid ja teadlik disain võivad käia käsikäes kõrge kvaliteedi ja ajatu esteetikaga. Aastate jooksul on McCartney seadnud uusi standardeid kogu moetööstusele ning inspireerinud ka teisi suurmoemaju tegema kestlikumaid valikuid.

Kaubamajja jõudnud valikus väärib eraldi tähelepanu Falabella käekott, mida on sageli nimetatud koguni „the original sustainable It-bag’iks”. Hiljuti oma 15. sünnipäeva tähistanud mudel on kujunenud moemärgi tõeliseks sümboliks – pehme silueti, iseloomuliku kettdetaili ja loomavabade materjalidega käekott ühendab moeteadlikkuse ning vastutustundliku disaini viisil, mis on kõnetanud moesõpru üle maailma.

Tutvu Stella McCartney valikuga Kaubamajas ja veebipoes kaubamaja.ee!

Veel sarnaseid artikleid


ilulemmikud
Foto: Portail.ee, MÁDARA.

Aljona läbi aegade ilulemmikud Kaubamajas kuni -40%

Kui olete minu iga-aastaseid iluavastuste artikleid lugenud, siis teate, et ma ei vaheta oma ilurutiini just kuigi kergekäeliselt. Kui mõni toode sinna juba koha leiab, tähendab see enamasti seda, et olen selle päriselt läbi proovinud, sageli ka viimse tilgani ära kasutanud ning valmis seda südamerahuga edasi soovitama.

Just seetõttu on Kaubamaja allahindluskampaaniad alati hea hetk vaadata üle ka oma ilukapp. Miks mitte täiendada varusid toodetega, mis on end juba tõestanud, või avastada mõni uus lemmik, kui selleks avaneb võimalus tavapärasest soodsama hinnaga.

Olen seekord ühte galeriisse kokku kogunud valiku oma aegumatutest ilulemmikutest – nii meigi- kui ka nahahooldustoodetest. Nende seas leidub usaldusväärseid klassikuid ja tooteid brändidelt nagu MÁDARA, Lancôme, Sensai, Sisley, Clarins ning mitmed teised, mis on praegu Kaubamaja Ilumaailmas saadaval kuni 40% soodsamalt.

Head avastamist – ja ehk leiab mõni minu lemmik peagi koha ka sinu ilurutiinis!

Veel sarnaseid artikleid

Kuva juurde artikleid