OPI sügisene kollektsioon on küünelakifännide must have

Foto: OPI

Kildid, torupillid, ükssarved ja Loch Nessi koletis võivad olla OPI sügisese Šotimaale pühendatud sarja märksõnadeks, ent kui mina mõtlen küünelakkide peale, siis tegelikult on mul vaid kaks mõtet: „Wow, kui ilus toon!” ja „Vabandage, kui kaua see lakk peal püsib?”

Kui näete mind mingil veidral põhjusel ilma värvilise maniküürita, siis ilmselt on mul tõsine tuli takus olnud või olen jõudnud aluslakiga juba ühele poole ja majast välja asju ajama jooksnud, et siis koju jõudes sama tempokalt lakkimistöö lõpule viia. Seega, võib julgelt öelda, et olen küünelakkidega sina peal ning seetõttu OPI uus kollektsioon mind ka intrigeerib. Aga miks siis?

Nimelt on OPI Šotimaa kollektsioonis 12 lakki erinevates lillades, sinistes ja punastes toonides, lisaks veel oranž, tumeroheline ja hallikaspruun. Rohelisega küüsi lakkides jääb tõesti mulje, nagu oleks sõrmeotstes kümme oliivi ja helesinine on justkui varahommikune septembritaevas, mis vaikselt äratab, kui unisena hommikul tööle jalutan. Ma saan aru küll, et september ei ole veel käes, aga mulle millegipärast tundub, et see taevas võiks siis selline välja paista küll. Väga sügisene ja mulle täitsa meeldib see! Aga sama tähtis kui värviline lakk, on tõesõna ka alus- ja pealislakk. Raske uskuda, et kellegi maniküür ilma nendeta väga pikalt kaunis välja näeb. Neid leidub OPI valikus õnneks olenemata aastaajast ja kollektsioonist.

Peale silmapaistvate toonide on hea uudis veel see, et Infinite Shine lakk ei püsi enam mitte „ainult” nädal aega, vaid lubatakse lausa 11 päeva. Ühesõnaga geellaki tulemus kodustes tingimustes. Ja lakkimiseks ei pea OPI sõnul üldsegi proff olema, lakid nagu ikka, ja õnneks ei ole kuivatamiseks ka veidraid lambikupleid vaja, kuhu vastu enda värskelt lakitud küüsi ära lüüa. Nagu selle peale öeldakse: „Sign me up!”

Sarnased artiklid

Kommentaarid