Ootamatult värvijulge Dior

Ootamatult värvijulge Dior

Foto: Dior

Meigimaailma sügiskollektsioonide peale mõeldes tulevad enamasti silme ette kuldsed ja soojad toonid. Dior rabab aga lisaks neile värvidele meid kõiki veel laimirohelisega. Luksusbrändi viimaste üllitiste hulka kuuluvad tõesti julged toonid, võttes šnitti metropolide modernsest skeenest ja linnatuledest.

Lubage alustada Diori sügistalvise meigikollektsiooni tutvustamist lauvärvidest, mis tulevad seegi kord Diori silmameigisõpradele juba tuttava 5-tooni-paletina. 5 Couleurs lauvärve leiab kollektsioonist kahes variatsioonis: „Glorif-eye”, kus mängivad hallikad-lillakad toonid, kuid keskmes on üllatuslik taevasinine ning „Intensif-eye”, mille beeži, roosa ja hallide viiendaks värviks on säravkollane.

Aga millal siis laimiroheline mängu tuleb? Just praegu tulebki, sest kui laud on värvitud, siis on aeg ka silmapliiatsiks. Juba kaua aega valikus olnud Diorshow Pro Liner on absoluutselt must have neile, kes tahavad keeratavat pliiatsit, mis on veekindel ja mida on ääretult lihtne kasutada. Nüüd on seda ühtpidi laia ja teistpidi peenikese otsaga superpliiatsit tõesti ka laimirohelisena saada. Ja nagu sellest veel vähe oleks, võib Diori meelest lakkida sügisel laimiroheliseks ka küüned! Kellele aga roheline toon kõige südamelähedasem ei ole, aga tahaks siiski särtsakat silmameiki, siis teie jaoks on Dioril pakkuda ka oranži Diorshow Pro Linerit. Väga julge ja sügisese silmameigi saab ka uute Diorshow Liquid Mono kreemjate lauvärvidega, mida bränd ise kirjeldab ekstreemselt püsiva, kuid siiski väga lihtsalt kasutatavana. Saadaval on need neljas pruunikas-lillakas toonis ja muide, Portaili meigiosakond soovitab neid ka lainerina kasutada. 

Puudrite austajatele on tulnud Diorskin Mineral Nude Matt sarja kaks uut tooni, kui nii võib öelda, sest toon „Translucent” on tegelikult üldsegi läbipaistev ja teine kannab lõbusat nime „Banana”. Puudrid on väga kerge koostisega, mati lõpptulemusega ja jätavad ideaalse „no make-up make-up” ilme. Huulepulkadest tahaks sel sügisel eriliselt välja tuua Diori paksud huulepliiatsid Rouge Graphist, mis on mõeldud kasutamiseks kogu huulel. Jumbo pliiats on väga hästi püsiv ning saadaval klassikalist ja burgundia punast, pruunikat ja roosat tooni. 

Kuid kõiki häid ja paremaid tooteid ei saa ühes loos lahti arutada, Diori piiratud koguses Power Look kollektsiooniga saab tutvuda ainult Tallinna Kaubamajas ja Stockmannis. Nii, et kes ees, sel laimiroheline silm ees!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid