Oma lugu jutustav TALKATIV

Oma lugu jutustav TALKATIV

Foto: Kertin Vasser

Tänavu kevadel nägi Tiiu Aruoja ja Liis Kippari algatusel ilmavalgust bränd, mille eesmärgiks sai luua nahast kotte ja aksessuaare. Pool aastat hiljem on valminud brändi esimene kollektsioon ning meile positiivselt silma jäänud lookbook.

Kui ajas tagasi minna, siis Tiiu ja Liisi ühine teekond ulatub 2011. aastasse, mil asuti koos nahadisaini õppima. Aasta hiljem said neidudest korterikaaslased ning tänavu juba ka stuudiokaaslased. Selles stuudios on loodud ka ühine bränd TALKATIV. „Me armastame individuaalsust, omanäolisust ja vaba eneseväljendust. Toodete disainimisel mõtleme ka kasutajamugavusele ja praktilisusele, sest meie lõppeesmärk on muuta inimeste igapäevaelu kergesti kulgevaks,” räägivad neiud.

Erinevate prototüüpidega katsetades sai brändi loojatele selgeks, et kõige otstarbekam on luua omavahel kombineeritavaid tooteid. Sellest tulenevalt sisaldab ka TALKATIVi esimene kollektsioon erineva otstarbe ja suurusega kotte ja aksessuaare olgu nendeks kaela-, cross-body, reisi-, raha- või kolmikkotid.

„Väiksem punutud rihmaga cross-body kott mahutab telefoni ja rahakoti. Suurem cross-body on su igapäevane kaaslane, kuhu mahub näiteks märkmik ja väiksem veepudel. Kolmikkott on kolmes eri suuruses lukuga kottide komplekt, mida saab kasutada, et organiseerida mõne suurema koti sisu või kanda ka eraldiseisvana,” selgitavad neiud. „Ka meie nädalavahetuse väljasõiduks sobilik reisikott sisaldab kolmikkotte, et ka väiksemad esemed saaks mugavalt ära paigutada.”

Kollektsiooni keskseks tooteks on aga hoopiski vöö, mille külge saab kinnitada nii kolmikkotte kui ka rahakotti ning mida saab kanda nii puusal kui ka muuta koos ühe või mitme kolmikkotiga cross-body kotiks.

Kõik tooted valmivad käsitööna TALKATIVi stuudios Tallinnas ja neid on võimalik tellida e-poest www.tictail.com/talkativ. Brändi tegemistel saab silma peal hoida TALKATIVi Facebooki– ja Instagrami-lehel.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid