Nutikas ja keskkonnasõbralik Zuperzozial

Nutikas ja keskkonnasõbralik Zuperzozial

Foto: Zuperzozial

Amsterdamis tegutseva disainibrändi Zuperzoziali toodetes on ühendatud silmailu, vastupidavus ning keskkonnasõbralikkus. Seda seetõttu, et bambuskiu ja maisitärklise segust valmistatud lauanõudeseeriat luues on Zuperzozial mõelnud toodete elutsüklile algusest lõpuni.

Nii koju kui ka piknikutekile sobivad nõud teeb suurepäraseks see, et need on meeldivalt kerged. Samuti ei pea Zuperzoziali nõude puhul kartma nende liiga kerget purunevust: bambuse-maisisegu tugevdamiseks on kasutatud melamiinvaiku (sagedasti kasutusel näiteks laste- ja matkanõudes), mistõttu võib esemeid julgelt ka nõudepesumasinas pesta. Toodete biolagunev koostis lubab neid aga ka kompostida: selleks tuleb nõu aga purustada. Kompostihunnikus või -kastis laguneb see 1-2 aasta jooksul täielikult. Kõlab ju suurepäraselt!

Olgu ka lisatud, et koostise tõttu on iga Zuperzoziali nõu ainueksemplar, erinedes teistest pisut värvi ja suuruse poolest. Erinevused on küllalt väikesed, et ei sega nõude kompaktset ladustamist ning mõjuvad terviklikult ka komplektina.

Zuperzoziali nõusid saab Eestis soetada kodumaise moemärgi Eerin esinduspoes Balti jaama turul, samuti Telliskivi ostutänava kaupluses Minu Väike Maailm. Valik Zuperzoziali tooteid on saadaval ka veebipoes eerin.ee. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid