Nostalgiat ja silmailu LA päikese alt

Nostalgiat ja silmailu LA päikese alt

Foto: Olivia Malone

Please! Magazine on pariislanna Olivia da Costa loodud nišiajakiri, mille iga number on pühendatud igati läbimõeldud teemale. Kui me nägime, et kõige värskem Please! on saanud ametlikult nime “L.A. issue”, siis teadsime, et peame seda infot vahendama siingi.

Ajakirja järjekorras 20., Los Angelesele pühendatud numbri kaant kaunistab ei keegi muu kui legendaarne Pamela Anderson. Unustamatu blondiini on jäädvustanud Olivia Malone, samal ajal kui retroliku stilistika eest vastutas Soki Mak. Loomulikult õhkab tulemus seksapiilist ja on kergelt intrigeeriv, kuid jääb meie silmis igati hea maitse piirile. Valisime mõned kaadrid ka allolevasse galeriisse, et saaksite oma silmaga üle vaadata.

Ajakirjas on Pamela Andersoniga ka täispikk intervjuu, millest saab lugeda näitlejanna hetkeelust ning aastatega muutunud väärtustest. Esimese info järgi on parim koht ajakirja jahtida Pariisis asuvas Colette’is, kuid lähipäevadel jõuab see müügile mujalegi. Kes lennujaamadesse või Euroopa suurlinnadesse lähiajal ajakirja jahtima ei satu, saab Please! Magazine’i tellida ka veebist, aadressilt pleasemagazine.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid