NóLó kevad/suvi 2019 ehk Läti moodi iroonia

NóLó kevad/suvi 2019 ehk Läti moodi iroonia

Foto: NóLó

Omapärase ekspressionistliku stiili ja filosoofiaga Läti moebrändi NóLó värske kevadsuvise kollektsiooni peamisteks märksõnadeks on värvid, iroonia ja mängulisus.  

NóLó kevadsuvine kollektsioon on kui mõtteline võitlus igavuse ja pimedusega. Kuid eelkõige on see meditsiinitöötajate vormirõivastest inspireeritud üdini ironiseeriv pühendus tervislikule elustiilile ja sellega liialdamisele. Retseptid, tabletid ja temaatilised sümbolid on mänguliselt paigutatud trükimustritele ning muudavad ka kõige klassikalisemad lõiked originaalseteks kunstiteosteks. NóLó disaineri poolt loodud originaalprindid on spetsiaalselt moebrändi jaoks trükitud Itaalias ja Saksamaal.

Kollektsiooni värvipalett on erk ja koosneb elavaloomulistest toonidest nagu elektriroheline, türkiissinine, fuksia, erkoranž ja -kollane. Üht lubab NóLó kindlalt – 2019. aasta suvi tuleb kuum (ning kindlasti mitte igav). Veendu selles ka allolevas galeriis!

Moebrändi NóLó disainer on Lätis kaks aastat järjest pärjatud ka Aasta Disaineri auhinnaga ning värske kollektsioon on suurepärane tõestus, miks bränd on sedavõrd populaarne.

NóLó kevadsuvine kollektsioon on müügil Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas ja Solarise keskuses disainipoes LEVI.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid