New Vintage by Kriss kutsub metsa!

Alates novembrist on koos kodumaise ehtebrändiga New Vintage by Kriss võimalus panustada Eesti metsa käekäiku ja heaolusse. Nimelt on NVbyK loonud spetsiaalse ehtekollektsiooni „Mine metsa!”, mis on osaliselt ood kodumaisele metsale ning samas meeldetuletus, et meil on veel õnn nautida loodust ja kõike seal leiduvat vabal ja harjumuslikul moel.

Ostes konkreetset sõnumit kandva sõrmuse või käeehte, ostad samal ajal ka ühe pisikese päris puu, mis 2018. aasta kevadel talgute korras maha istutatakse. Sõnum „Mine metsa!” tuletab aga meelde, et vahetevahel ongi mõistlik kõik sinnapaika jätta ning lihtsalt… omadega metsa minna!

NVbyK loovjuht ja asutaja Kriss Eglite sai uue minikollektsiooni loomiseks inspiratsiooni shinrin-yoku metsateraapiast, millele pandi alus 1980. aastatel Jaapanis. Uuringud on tõestanud, et värskes metsaõhus viibimine põhjustab muutusi meie immuunsüsteemis ning alandab stressihormoonide taset. Kriss rõhutab: „Meil, eestlastel, on veel võimalus käia metsas just siis, kui me seda soovime, ning nautida metsa teraapilist mõju tasusid maksmata ja teraapiagruppi registreerimata. Seega – hoidkem seda hindamatut väärtust, mis meile on antud!”

Lähiajal on „Mine metsa!” ettevõtmisega liitumas veel teisigi kodumaiseid moedisainereid, kelle jaoks on olulised Eesti metsa tervis ja käekäik.

NVbyK uus kollektsioon „Mine metsa!” on juba müügil NVbyK veebipoes nvbyk.com ning stuudios aadressil Pärnu mnt 27-16, Tallinn.

Sarnased artiklid

Kommentaarid