„Näorullikute” ABC

„Näorullikute” ABC

Hoolimata sellest, et ilumaailma riistvara arsenal täieneb tohutu tempoga, tullakse lõpuks ikkagi lihtsate asjade juurde tagasi. Tuleme tänases artiklis meiegi ja räägime juba mõnda aega ilma teinud jade roller’itest ehk, inimkeeli kõneldes, kondimootoriga töötavatest kivist massaažirullikutest näole, mis võiksid meeldida neile, kes ei viitsi sõrmedega näomassaaži teha või kelle jaoks näojooga on liiga ebamaine teema. 

Mina ise sain päevapealt kahe Ljus brändi rulliku omanikuks, üks on roosast ja teine valgest kvartsist. Kvarts on loomu poolest toetav kristall ja nii rullingi ma endale palju armastust, harmooniat ja elurõõmu naha sisse. Kes aga tahab lillast ametüstist või tumerohelisest aventuriinist rullikuid, siis Loverte e-poes on neidki saadaval. Minu jaoks oli üllatus see, et rullikuid on äkilisema efekti saavutamiseks ka sakilise pinnaga. Kes aga arvab, et näorullikutel pole peale väga loogilise massaažiefekti ning kristallide tugevdava mõju teisi häid omadusi, siis lubage ma üllatan teid.  

Üllatus ja minu personaalne nipp number üks: kui hoida rulli enne kasutamist pool tundi külmkapis või sügavkülmas, rahustab see rullimisel tundlikku nahka ja leevendab põletikke, samuti vähendab paistetust ja aitab väljutada toksiine. Kui mõni praegustest lugejatest tahaks väikestele kortsukestele tuule saba alla teha, siis on tungivalt soovitatav kaks korda päevas kasvõi paar minutit rullikuga üle näo „käia”. Näomassaaž on vajalik verevarustuse parandamiseks ja kollageeni tootmise suurendamiseks ning kui nendega kõik juba korda saab, muutubki nahk elastsemaks ja kortsud ei ole nii lihtsad tulema. Ei ole siin keerulist midagi! Muidugi tasub mainida, et näomassaaži ei tohiks kunagi teha kuival nahal – ikka õli, seerum või kreem näole ning alles siis rullima.

Nagu paljudel teistel jade roller’itel, nii on ka Ljusi rullikutel kaks otsa, suurem ots põskedele ja laubale, väiksem silmaümbrusele. Ja nagu näomassaaži puhul ikka, on ka rullimisel üks kindel kuldreegel. Kindlasti tuleb nahka rullida ninast kõrva poole või alt üles. Seda ei olegi nii raske meelde jätta, kuna keegi ei taha ju väsinud nahka keset nägu kokku lükata. Kui juba rull käes on, siis võib suure hasardiga hakata seda edasi-tagasi lükkama, aga tagasitõmme peaks sel juhul ilma surveta olema. Kui rull jälle alguspunktis on, siis võib taas õrna survega väljapoole lükata.

Rullimise soovitus number kaks: nagu on paljudel trennis käimisega, nii võib ka rulliku kasutamine laiskusega tahaplaanile jääda. Hea nipp on kasutada seda seerumi või kreemi naha sisse masseerimiseks. Kreeme kasutame ju kõik ja kuidagi peab neid niikuinii peale kandma. Nii soovitangi hoopis sõrmede asemel iga päev neidsamu massaažirullikuid kasutada. 

Ühtlasi jagan suure hooga ära ka triki number kolm: kangasmaskide fännidel soovitan maski näo peal rullida. Tulemus on veel parem kui niisama, lapp näos, teleka ees istudes. Muide, Loverte veebipoes on selleks puhuks ka kangasmaske väga laias valikus. Olgu siinkohal lisatud, et näomassaažist vähem tähtis ei ole rulliku puhastamine. Kui masseerime sellega seerumit-kreemi-maski naha sisse, jääb seda natuke ka kristalli külge. Kleepuv pind on ideaalne mustuse koguja ja ma usun, et keegi ei taha seda järgmisel korral enda naha sisse rullida. Sooja vee ja lapiga puhastamisest juba piisabki.

Neljas ja tänane viimane soovitus: rulli nahka külmade rullikutega pärast kuuma sauna. Selle viimase eest võite mind hiljem tänada! 

Tutvu allolevas galeriis Loverte veebipoes saadaolevate massaažirullikutega!

*Artikkel on valminud koostöös veebipoega Loverte.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid