Nagu Poltergeist, aga polstriga

Nagu Poltergeist, aga polstriga

Foto: polstergeist.ee

Mõni aeg tagasi siristas meile linnuke, et Eestis on ilmavalgust näinud üks omamoodi bränd. Algselt erinevate arvuti- ja reisikottide valmistamisele orienteeritud moemärk jõudis välja hoopis serveerimisaluste tegemiseni, ja siis jälle tagasi kottide juurde. Lisaks kannab see bränd meeleolukat nime Polstergeist. Juba sellest piisas, et asja natuke lähemalt uurida.

„Polstergeisti idee tekkis aasta tagasi ning esimeste toodetega tulime välja umbes poolteist kuud pärast seda. Mida aeg edasi, seda enam oleme lisanud valikusse uusi tooteid ning arendanud olemasolevaid,” jutustab üks brändi asutajatest, Oscar Leemets. „Algselt võtsime tõesti suuna erinevate arvuti- ja reisikottide valmistamisele, kuid praeguseks ulatub meie toodete ampluaa kaugemale ning hõlmab ka portfelle, lõike- ja serveerimisaluseid ning söögiriistade hoidikuid.” 

Kõik Polstergeisti tooded (kui välja arvata tammepuidust serveerimisalus) on valmistatud nahast ja vildist ning kolmeliikmeline meeskond rõhutab, et nende eesmärk on valmistada eelkõige kvaliteetseid ja praktilisi tooteid, hoides selle juures disaini kõrgel ning hinna mõistlikul tasemel. „Tegutseme väga kliendikeskselt ning ei ütle kunagi ära eritellimustest. Polstergeisti töökojas on valikus mitmekümnes värvitoonis nahku, mille seast saab klient sobivaima leida,” lisab Siim Soomets, kelle võib tituleerida brändi loominguliseks juhiks.

„Seetõttu toimub enamus müügist sotsiaalmeedia või kodulehe kaudu. Lisaks sellele on meie tooted üleval ka Osta.ee keskkonna Eesti Disaini osas ning Amazonis,” lisab Polstergeisti kolmas liige, numbrite ning müügitegevuse eest vastutav Iivika Montonen. „Sellegi poolest ei ütle me „ei”, kui mõni inimene tahab toodet enne ostu oma silmaga näha ning lepime kokku kohtumise Telliskivi tänaval asuvas töökojas.”

Hetkel veel kõigest kolme inimesega toimetav bränd on juba välja tulnud arvestatava koguse toodetega, mille kohta nad ise ütlevad, et see on „kõrge kvaliteediga hoolikalt valminud Eesti käsitöö, mis kestab aastaid ning mille soetamiseks ei pea pangast laenu võtma”. Ei kõla ju üldse halvasti?

Tutvu Polstergeisti toodetega allolevast galeriist! 

Uuri lisa aadressilt polstergeist.ee, samuti hoia silma peal brändi tegemistel Facebookis ja Instagramis. 

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid