Muumipuhkus Rivieral? Jah, palun!

Foto: Arabia

Vahelduseks rõõmsaid uudiseid ka väiksematele (ja miks mitte ka suurematele) Muumi fännidele. Nimelt on Arabia tulnud välja uue hooajalise Muumide komplektiga – 2021. aasta suvekomplekt kannab nime “Koos” ning põhineb Tove Janssoni koomiksiraamatul “Muumid Rivieral”.

Muumipere on Arabia hooajalistes komplektides figureerinud juba mitmeid aastaid. Hooajalisi nõusid müüakse piiratud aja jooksul ning need on osa suuremast Muumide kollektsioonist. Uue kollektsiooni värvid ja illustratsioonid jätkavad 2019. aasta “Õhtune ujumine” kollektsiooni stiilis, kus sarnaselt 2021. aasta komplektile olid Muumid kujutatud rannas.

Uuel suvisel nõudekomplektil veedavad Muumid oma puhkust luksuslikus Rivieras. Puhkuse ajal aga visati nad luksuslikust hotellist välja ning nad pidid aega veetma veidi boheemlaslikumates oludes rannas. Loo kohaselt kaotab Piripiiga kasiinos võidetud raha ning Muumipere satub seetõttu randa paadi alla elama. Ööd on külmad ja Muumid igatsevad sooja. Siis aga sõbruneb Muumipapa jõuka markiiga, kes unistab elust vaese kustnikuna. Muumid kutsuvad markii Mongaga inspiratsiooni saamiseks oma paadi alla elama, kuid Mongagal kulub vaid nädal, et tüdineda Muumide boheemlaslikust elust, odava veini maitsest ja vihmast.

Kõnealuse komplekti tarbeks on illustraator Tove Slotte ellu äratanud Tove Janssoni originaalsed mustvalged koomiksiribad, kujundades need hoolikalt valitud toonidega, mis sobivad kokku nii klassikaliste kui ka hooajaliste Arabia Muumikollektsioonide nõudega. Arabia uuest komplektist leiab kruusi, taldriku ja väikesed lusikad.

Sarnased artiklid

Kommentaarid