Muigavalt segadusseajav MUGLER

Foto: Mugler

Möödunud aasta oktoobris tiiserdas moemärk Mugler moemaane avatare ja 3D-supermodelle täis moevideoga, mis andis aimu brändi tänavusest kevadsuvisest kollektsioonist. Möödunud nädalal esitles bränd selle kollektsiooni ka täies mahus.

Kõnealuses virtuaalses moeetenduses näeb tähtsale sündmusele kohaselt mitmeid tuntud modelle alates Bella Hadidist Alek Weki ja Irina Shaykini, samuti teevad etenduses kaasa sellised näitlejad nagu Dominique Jackson ja Hunter Schafer. Futuristlik-sürrealistliku kollektsiooni esitlus mängib aga meelsasti vaataja meeltega, ajades kord segadusse ja siis… veel rohkem segadusse. Kogu selle liikumise taustal saavad muidugi omakorda täies hiilguses esile tõusta kollektsiooni esemete optilised illusioonid ning Muglerile omased signatuursiluetid. 

Muide, esimest korda on Mugleri loovjuht Casey Cadwallader otsustanud läheneda moemärgi kliendile see-now-buy-now põhimõttel, mis tähendab, et möödunud nädalal allolevas moevideos avalikustatud kollektsioon on juba ka saadaval Mugleri veebipoes aadressil fashion.mugler.com. 

Vaata Mugleri tänavust kevadsuvist kollektsiooni siit:

Sarnased artiklid

Kommentaarid