MOSCHINO esitleb esimest mööbikollektsiooni

Foto: Moschino

Itaalia moebränd Moschino, mille eesotsas on alati krutskeid täis loovjuht Jeremy Scott, üllatab meid sellel kevadel omamoodi nähtusega – nimelt Moschino esimese mööblikollektsiooniga.

Kollektsioon ise ei ole ülemäära suur, koosnedes kõigest kolmest omanäolisest esemest (või neljast, kui kingapaari osas täiesti korrektne olla), kuid sellegipoolest jääb see kindlasti meelde kõigile, kes külastavad peagi aset leidvat Milano disaininädalat. Nimelt just selle ürituse tarbeks lõid Moschino ja Itaalia mööblibränd Gufram käed ning ühiselt muudeti moebrändi ikoonilisemad esemed täissuuruseks mööbliesemeteks.

Jeremy Scott Moschino esimese mööblikollektsiooniga.

Foto: Moschino

Nii leiab kõnealusest kapselkollektsioonist huultekujulise diivani, nahktagi-kummuti, aga ka kingakujulised ning seetõttu paaris käivad raamaturiiuli ja tugitooli. Kindlasti ei ole kollektsioon igaühe maitse järgi, paljude jaoks on see aga kindlasti meeldivalt humoorikas, kuid ega me Jeremy Scottilt vähemat oodanudki. Kui tema looming üldse emotsioone ei tekitaks, oleks midagi juba väga valesti.

Sarnased artiklid

Kommentaarid