MOOD-PERFORMANCE-TANTS ootab moekavandeid!

Foto: Mood-Performance-Tants/Signe Milkov

Tartu Kõrgema Kunstikooli moeetenduste sari Mood-Performance-Tants tuleb taas ja sel korral juba 19. korda. Moekavandite konkursile on kandideerima oodatud üksikloojad ja disainerite meeskonnad nii rõiva- kui aksessuaarikollektsioonidega, mis pole valminud varem kui 2016. aastal. Kavandikonkurss lõppeb 6. veebruaril ning etendusele pääsenud disainerid avalikustatakse 10. veebruaril.

Mood-Performance-Tantsu moelavastus „MANA” toimub 2017. aasta aprilli lõpus ning etendusele omaselt ühes Tartu linna arhitektuurilist väärtust omavas kohas. Lavastuse külastajaid meelitab sürrealistlik moemaailm, milles leiab ühise väe feminiinsuse ja maskuliinsuse sümbioos, et arendada dialoogi omanäoliste vastandite vahel. Maise maagia ja müstika varjus ootame eriti kandideerima kollektsioone, mille kontseptsiooni üheks osaks on jätkusuutlike ideede tutvustamine ning järgimine.

Kollektsiooni kuuluvate komplektide arv peab jääma vahemikku 6‒12. Tööd saab esitada e-postiaadressile konkurss@moodperformancetants.ee, posti teel või kohale tuues aadressil:

Tartu Kõrgem Kunstikool

Tekstiiliosakond

Mood-Performance-Tants 2017

Tähe 38b

50103 Tartu

Täpsem info moekonkursi tingimustest kodulehelt www.moodperformancetants.ee ja Facebookist www.facebook.com/moodperformancetants.

Kommentaarid