Monton juhatab uue hooaja sisse must-valge kapselkollektsiooniga

Monton juhatab uue hooaja sisse must-valge kapselkollektsiooniga

Foto: Kertin Vasser

Sügisese moe- ja kontorihooaja juhatab kodumaine moemärk Monton sisse kapselkollektsiooniga Black&White. Nagu nimigi vihjab, nii on sel korral kollektsiooni keskmes kaks vastandlikku värvitooni – must ja valge.

Uuel sügishooajal, mil ka rahvusvahelistes trendides need kaks baastooni domineerivad, loovad must-valged kombinatsioonid väljapeetud ja ajatu, kuid samas siiski kaasaegse üldilme. Montoni peadisainer ja tänavune Kuldnõel nominent Hanna Haring tõdeb: „See klassikaline värvikooskõla on alati moes. Samas annab nende kahe vastandliku tooni kasutamine selgelt edasi ka Montoni kui moebrändi duaalsusprintsiipi.“ Ta lisab, et Black&White kollektsiooni rõivad on omavahel kergelt kombineeritavad, need järgivad hetketrende, aga sobituvad imelihtsalt juba olemasolevasse garderoobi. Mänguliste lõigete ning kontrastsete materjalide koosluses võib kasvõi kosmost vallutada. Lisaks taevaruumist inspireeritud elementidele on kollektsioonis märgata ka aasialikke mõjutusi lõigete ning erinevate graafiliste trükimustrite näol.

Montoni kapselkollektsioon Black&White on alates tänasest müügil Montoni esinduskauplustes üle Eesti ja veebipoes andmorefashion.com.

Tutvu Montoni Black&White kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid