Monquér’i uus ehtekollektsioon „Bones” taaselustab ehete müstilise tähenduse

Monquér’i uus ehtekollektsioon „Bones” taaselustab ehete müstilise tähenduse

Foto: Arttu Karvonen

Monquér esitleb uut ehtekollektsiooni „Bones”, milleks on inspiratsiooni ammutatud mineviku ehtekunstist, iidsetest sümbolitest ja kujunditest ning nende müstilisest tähendusest.

Uues kollektsioonis on ühendatud spirituaalsed nüansid ja uskumused minevikust Monquér’ile omaste modernsete vormide ja kaasaegse tehnoloogiaga. „Läksime tagasi aega, mil meie esi-esivanemad endale ehteid ja amulette valmistasid. Väga olulist rolli materjalikasutuses mängisid pikka aega just luud ja nendega seotud spirituaalsus ja uskumused ning otsustasime taaselustada ehete müstilisuse kaasaegses võtmes,” mainib Monquér’i ehtedisainer Kateryna Pishon.

Kollektsiooni „Bones” teeb eriliseks kindlasti see, et see on Monquér’i esimene kollektsioon, kus leidub ehteid nii meestele kui ka naistele. Kollektsioonis on esindatud erineva kuju ja suurusega kõrvarõngad, sõrmused, kaelakeed ja käevõrud.

Monquér’i stuudio asub aadressil Villardi 24. Brändi tegemistega saab olla kursis Monquér’i Facebooki-lehel ning Instagrami konto vahendusel. Monquér’i ehteid saab lisaks stuudiole soetada veebipoe monquer.com vahendusel ning Tallinna Kaubamajast, TALI poest, Goldtime poodidest ja e-poest ning Eesti Disaini Majast.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid