Monquéri titaaniumist inspireeritud õhupallid

Monquéri titaaniumist inspireeritud õhupallid

Foto: Oliver Moosus

Kodumaine ehtebränd Monquér on tulnud välja uue õhupallidest inspireeritud kollektsiooniga, mis kannab nime “Titanium Balloons”.

“Ehtesarjas “Titanuim Balloons” on kivide asemel kasutatud titaaniumi. Kuna tegu on maailma ühe tugevaima metalliga, siis õige vormi andmine võttis aega rohkem kui neli kuud,” valgustas meid Monquéri disainer Kateryna Pishon. Kateryna usub, et universumis on kõik omavahel seotud ning nii on ta võtnud ka Monquéri eesmärgiks tabada seoseid ja ilusaid hetki, mis ei ole nii ilmsed ja koheselt märgatavad. “Me ei näe asju kunagi täpselt sellisena nagu nad on, vaid kohandame ja kujundame looduses leiduvat meile omase moega. Siduda omavahel õhupallide kergus ning maailma üks kõvemaid metalle titaanium – tõeline väljakutse ja rõõm,“ lisab Kateryna.

“Titanuim Balloons” kollektsioonis on esindatud erineva kuju ja suurusega kõrvarõngad, sõrmused, pross ning kaelakee, mille disain järgib Monquéri käekirja puhtaid ja selgeid jooni.

Monquér’i stuudio asub aadressil Villardi 24. Monquér’i ehteid saab lisaks stuudiole soetada ka veebipoe monquer.com vahendusel ning Tallinna Kaubamajast, TALI poest ning Eesti Disaini Majast.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid