Moenädalad ikkagi toimuvad… kind of

Acne Studios

Foto: vogue.com

Möödunud nädalal jõudis kohalike moemaanideni lõpuks uudis sellest, kas Tallinn Fashion Week toimub „päriselt“ või ainult virtuaalselt. Vastus on – nii üht- kui teistmoodi ehk väga piiratud arv soovijaid saab moeetenduste salvestamist näha oma silmaga ning kõvasti suurem osa saab kaeda uusi kollektsioone taas kord veebi vahendusel. 

Umbes nii on läinud ka tänavuste rahvusvaheliste moenädalatega. Kas te üldse panite tähele, et needki said siin septembris hoo sisse? Meie alguses ei pannudki, sest tavapärast „sotsiaalmeedia moenädalatesse uppumist“ me sel aastal tunda ei saanud ja seda ka arusaadavatel põhjustel. 

Aga sellegipoolest leidsid omamoodi aset tänavu nii New Yorgi, Londoni, Milano kui Pariisi moenädalad, kus esitleti järgmise aasta kevadsuviseid kollektsioone – nii publikuga moeetenduste, virtuaalsete videote kui isegi moenädala juurde käiva tänavastiiliga. Ja kuigi paljud nimekad brändid otsustasid moenädala ametlikust kalendrist välja astuda (näiteks Gucci ja Bottega Veneta), siis show went on ja teatud hetkedel aitas mood taas unustada selle, mis kaos meil maailmas parasjagu aset leidis.  

Tegemaks aplausi moemärkidele, kes võtsid antud olukorrast viimast ning tulid oma kollektsioonide esitlemisel välja ääretult leidlike lahendustega, jagame siinkohal Portaili lemmik-virtuaalmoeetendusi ning soovitame soojalt need teilgi läbi vaadata!

Sarnased artiklid

Kommentaarid