Mis on MYRT?

Foto: myrt.eu

MYRT (häälda: mürt) on uus eestimaine bränd, mis pakub naturaalsetel eeterlikel õlidel baseeruvaid tervislikke aroomiteraapilisi tooteid ning seeläbi tarbijaile luksuslikke vahendeid enda keha ja hinge eest hoolitsemiseks.

MYRT tootevalikust leiab täna massaaži- ja kehaõlisid, vanni- ja saunaõlisid ning uudse tootena eeterlike õlidega rikastatud aroomiudu ehk spray-pudelis aroomi, mida on ideaalne kasutada õhu värskendamiseks, aga ka voodipesul, teistel tekstiilidel ja kehal.

„MYRTi tooted on jagatud mõtteliselt kolmeks – lõõgastus, elujõud ja heaolu,“ tutvustab brändi asutaja Joanna Elias. „Igal kateroorial on omakorda üks kandev aroom, mis mõjub erinevalt.“ Näiteks naturaalne lavendli eeterlik õli rahustab ning lõdvestab ja on ideaalseks abiliseks sügava ja kosutava ööune toetamiseks, samuti stressi ja lihaspingete leevendamiseks. Samas naturaalne sidrunheina eeterlik õli mõjub tuju tõstvalt, stressi alandavalt, aitab igapäevaselt võidelda kaamose ja ärevusega. Kolmas, naturaalne eukalüpti eeterlik õli mõjub omakorda pingeid maandavalt ja elujõudu taastavalt. „Muide, eukalüpt on suurepäraseks abiliseks hingamisteede vaevuste korral, samuti leebe antiseptikuna viiruste ja gripihooajal,“ lisab Joanna.

Hetkel on MYRTi tooted saadaval APOLLO kauplustest, mis asuvad Solarise keskuses, Kristiine keskuses, Ülemiste keskuses, Viimsi keskuses, Pärnu keskuses ja Tartu Kaubamajas. Uuri lisa myrt.eu.

Sarnased artiklid

Kommentaarid