“Oleme ümber mõtestanud ja disaininud nii rinnahoidjate suuruste kontseptsiooni kui ka lõikelised lahendused, et pakkuda naistele ülimat mugavust ja parimat istuvust,” jagab brändi asutaja Merle Leemet, kelle nimi on paljudele tuttav armastatud Eesti lastebrändi Breden Kids kaasasutajana. “Naíya eesmärgiks on täita täna turul olev tühimik, pakkudes sensuaalset pesu väiksema büstiga naistele.”
Naíya missiooniks on inspireerida naisi nende eneseleidmise teel – näidates neile muuhulgas uut võimalikkust läbi hästiistuva ning samaaegselt ka sensuaalse pesu. Naíya tootevalikusse kuuluvad rinnahoidjad, mis on disainitud vastama AA-B korvi unikaalsetele vajadustele. Kõik tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, tagades nii vastupidavuse kui ka mugavuse. “Meile on väga oluline jätkusuutlikkus, kvaliteet ja vastutustundlik tootmine,” sõnab Merle. “Seetõttu oleme otsustanud toimida ettetellimise põhimõttel, et kasutada materjale säästlikkumalt ning vältida ületootmist.”

Merle lisab, et väikese büstiga naised on pidanud leppima ebamugavate ja pigem sportlike mudelitega. “Naíya tahab pakkuda väiksema rinnaga naistele kogemust, mida täna kaubandusest nii hõlpsasti ei leia – võimalust kanda naiselikku ja sensuaalset ning mis peamine, mugavat pesu,” ütleb Merle. “Minu jaoks on ilusa ja naiseliku pesu kandmine väga oluline igapäevane enesehoolitsuse rituaal ja meeldetuletus. See on nagu armastuslugu iseendaga, mis muudab iga argipäeva meeldejäävaks.”
Naíya Lingerie esimesed tooted leiad e-poest www.naiyalingerie.com.
Kui “ITTAI” sündis perekondlikust rõivaarhiivist ning keskendus meeste särkidele ja kandjaga kohanduvatele seelikutele, siis “ROM.B” liigub samm edasi. Seekord võttis bränd ette klassikalised meeste pintsakud, püksid ja ülikonnad, mis jäid alles pärast B.MOR Studio disaineri Anna Chirkova perekonnale kuulunud meeste rõivapoe sulgemist.
“Kollektsioonis muutuvad meeste püksid kleitideks, pintsakud bomber-jakkideks ning ranged ülikonnad saavad uue vormi pitsi, sidumisdetailide ja pehmemate siluettide kaudu,” tutvustab Anna, lisades, et tema jaoks on väga põnev jätkata tööd olemasoleva materjaliga, otsides viise, kuidas rõivas saaks muutuda koos kandjaga ning saada uue tähenduse tänapäevases garderoobis.
Kollektsioon “ROM.B” tõi lavale ka brändi nägemuse kaasaegsest pidulikust rõivastusest – pitsist sidumisdetailidega püksid, transformeeruvad siluetid ning disaineri enda pulmakleit, mille kangas loodi käsitsi meriinovillast, kolmest eri tüüpi siidist ning banaanist (!), roosist ja pärlist valmistatud ökoviskoosist.
Nagu ikka, esitles rõivaste kõrval B.MOR Studio ka statement-aksessuaare: kontsaga käekotte ning telefonitoruga kotte, mis toovad kollektsiooni meeldiva annuse mängulisust tuttavate esemete uue tähendusega.

Kollektsiooni “ROM.B” esimesed esemed jõuavad peagi B.MOR Studio veebipoodi ning neid saab proovida brändi showroom’is eelneval kokkuleppel.
Tutvu kollektsiooniga, mille on jäädvustanud Portaili lugejatele tuttav fotograaf Marianna Gunja, galeriis!
Jeromans on bränd, mille käekiri sünnib naiselikkuse, käsitööglamuuri ja kaasaegsete tehniliste võimaluste kohtumispunktis. „PAIN” jätkab seda mõtteliini, ent pöördub seekord eriti selgelt pärandi poole. “Kollektsiooni lähtekohaks on heegeldatud leivarätid, linikud ja äärepitsid – need vaiksed kodutekstiilid, mida vanaemad, emad ja tütred argitoimetuste kõrvalt silmus silmuse haaval lõid,” selgitab disainer, kes tõi selle kannatliku ja vähe hinnatud töö moelavale.
Täielikult käsitsi heegeldatud kollektsioonis vormuvad rõivad keha ümber samaaegselt õrnalt ja kaitsevalt. Lihtsad korduvad mustrid loovad meditatiivse rütmi, mille taga on sadu töötunde ning väga konkreetne austus aeglase moe vastu. Kollektsiooni on põimitud vanadest heegeldusmustritest inspireeritud ornamente nii otseselt kui ka kaudselt. Ühest leivaräti mustrist sündis näiteks nii seelik kui ka 3D-modelleeritud ja 3D-prinditud hõbedast ehe – väike, ent kõnekas märk sellest, kuidas pärand ja tehnoloogia võivad üksteist mitte tühistada, vaid vastastikku võimendada.
Tutvu kollektsiooniga „PAIN” galeriis!